Dovolená ve středisku Wagrain

Malé horské městečko Wagrain spadá pod oblast Salzburger Sportwelt, která je součástí největšího lyžařského střediska v Rakousku, Sky Amadé. Přestože je městečko proslulé jako ráj běžkařů, skvělou dovolenou plnou zábavy si tu užijete i v létě. Vyberte si pobyt ve Wagrain a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v rakouských Alpách.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Městečko Wagrain najdete v kouzelném Salcbursku, spolu se středisky Flachau a St. Johann patří k největším lyžařským oblastem v Rakousku. Těšit se můžete na široký výběr sjezdovek nejrůznějších obtížností, moderní zázemí a skvělé sněhové podmínky od začátku až do konce sezony. Zábava na vás čeká ale i v létě, kdy se můžete vydat na túry po okolních kopcích.

Wagrain má co nabídnout během celého roku

V létě se tu bude líbit milovníkům sportu a turistiky, ale také rodinám s dětmi, které si mohou zajít do místního aquaparku s venkovními i vnitřními bazény a tobogány. Přímo z centra Wagrainu se můžete lanovkou nechat vyvézt k zábavnímu parku Grafenberg. Najdete tu turistické stezky, lanové centrum, lezeckou stěnu a další atrakce, na nichž si užijí zábavu malí i velcí. Mimo to se tu nachází i malá dětská farma se zvířaty.

V zimě, kdy na okolní kopce padne sněhová peřina, nabízí oblast Wagrain 200 kilometrů běžkařských tratí, tou nejoblíbenější je trasa Tauernloipe. Wagrain je součástí lyžařského gigantu Ski Amadé s desítkami sjezdovek nejrůznějších obtížností. Chcete-li si užít zimní radovánky s dětmi, vezměte je do areálu Wagrainis Winterwelt s všelijakými zábavními atrakcemi. Pokud cestujete se svou drahou polovičkou a toužíte po romantickém večeru, doporučujeme vám návštěvu kluziště u lanovky Flying Mozart.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.