Dovolená v Salcbursku

Rakouské město Salzburg je rodištěm Mozarta a místem, které spojuje památky UNESCO a panorama Alp. Při prohlídce města nevynechejte pevnost Hohensalzburg a zámky Hellbrunn a Mirabell. Pokud vás to po lekci historie bude táhnout na túru do hor, není to žádný problém.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Město Salcburk je doslova kulturním klenotem Evropy. Právě v tomto městě v Rakousku se totiž narodil slavný skladatel W. A. ​​Mozart a každoročně se zde koná více než 4 000 kulturních akcí. Navštivte slavné festivaly, oddejte se nákupům v nejoblíbenějším nákupním centru Rakouska nebo si jen vychutnávejte atmosféru historického města – dovolená v Salcburku je k tomu ideální.

Salzburg - město kultury, hudby i sladkého dezertu

Ať už míříte do Salcburku za čímkoli, všudypřítomné historické památky UNESCO a panorama Alp v pozadí vás jednoduše uchvátí. Vydejte se sem například na rodinnou dovolenou a poznejte zámky Hellbrunn a Mirabell s překrásnými zahradami. Za prohlídku stojí také pevnost Hohensalzburg a dalších 40 pamětihodností a 50 galerií. Po celodenním běhání po památkách není nic lepšího, než se posílit výbornou místní kuchyní. Po jídle si dopřejte také dezert v podobě originálních Mozartových koulí v Kaffee Fürst, kde byly vynalezeny a dodnes je zde připravuje pravnuk jejich vynálezce. S dětmi se pak vydejte na návštěvu Zoologické zahrady.