Dovolená ve Flachau – pobyty, ubytování

Na pobytu se nechcete nudit ani minutu? Pak je pro vás správnou volbou rakouské středisko Flachau, které se nachází v srdci salzburských Alp. V zimě na vás čeká více než 120 km sjezdovek a v létě nespočet turistických a cyklistických tras vedoucích k atraktivním výletním cílům. Dovolenou ve Flachau si můžete navíc zpestřit třeba zorbingem, canyoningem, raftingem či lezením. Nebo raději načerpáte síly v termálních lázních?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu Unterberghof se nám líbila jeho rodinná atmosféra a milý přístup personálu. Ubytováni jsme byli ve velkém pokoji, který přesně odpovídal fotografiím v nabídce. Jediné malé minus bych dala za skromnější výběr při snídaních. Kromě toho jsme ovšem byli s jídlem velmi spokojení a moc nám chutnalo. Okolí je plné atrakcí pro děti, takže tento hotel doporučuji i pro rodinnou dovolenou. Navštívit můžete největší ledovou jeskyni na světě Eisriesenwelt nebo si vybrat z bezplatných aktivit v nabídce Flachau Summer Card. ”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lyžování nejen pro mistry

Cesta do střediska Flachau není nijak složitá. Prochází kolem něj Tauernská dálnice A10 a trasa z Prahy i Brna vám zabere přibližně pět a půl hodiny. Nechcete-li do Rakouska cestovat autem, jistě vás potěší, že Flachau má skvělé železniční spojení s Vídní a spoustou dalších měst.

Flachau se vyplatí navštívit především v zimě. Oblast je totiž vyhlášená skvělými podmínkami pro zimní sporty. Ostatně přímo ve Flachau se narodil slavný rakouský lyžař a několikanásobný olympijský vítěz Hermann Maier a ve středisku se každý rok koná světový pohár v lyžování. Sjezdovky ve Flachau jsou ovšem vhodné nejen pro mistry! Skvělé podmínky tu najdou jak začátečníci, tak rodiny s dětmi.

Lyžařské středisko Flachau spadá pod lyžařskou oblast Snow Space Salzburg, jež je součástí oblasti Ski Amadé. Díky tomu můžete s jedním skipasem lyžovat na 12 vrcholech, v 5 údolích a na více než 210 kilometrech sjezdovek. O to, abyste čas trávili na svahu a ne ve frontách, se postará 70 moderních lanovek.

Flachau nabízí zábavu v létě i zimě

Flachau je báječnou volbou pro dovolenou nejen v zimních měsících! Během léta mnoho hotelů zdarma nabízí kartu výhod Flachau Guest Card, díky které získáte zlevněné vstupné na místní atrakce. Za hezkého počasí vás horami provede hustá síť upravených turistických tras. Odměnou za vaši dřinu vám budou dechberoucí výhledy na alpská panoramata. Během horkých dnů se zchlaďte v jezerech Winklersee nebo Jagersee. Kromě plavání si tu užijete i canyoning nebo rafting.

Po dni stráveném v horách není nic lepšího, než si zarelaxovat ve vířivce anebo v sauně. Vyberte si některý z wellness pobytů a dopřejte si zasloužený odpočinek.