Dovolená ve středisku Flachau

Lákají vás rakouské Alpy, túry po horách nebo lyžování na opravdu dlouhých sjezdovkách? Tak si vyberte pobyt ve středisku Flachau, které se nachází v pohoří Radstadtské Taury, ve spolkové republice Salcbursko. V létě na vás čeká nespočet pěších a cyklistických tras krásnou přírodou, koupání v průzračných jezerech a v zimě skvělé podmínky pro nejrůznější zimní sporty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu Unterberghof se nám líbila jeho rodinná atmosféra a milý přístup personálu. Ubytováni jsme byli ve velkém pokoji, který přesně odpovídal fotografiím v nabídce. Jediné malé minus bych dala za skromnější výběr při snídaních. Kromě toho jsme ovšem byli s jídlem velmi spokojení a moc nám chutnalo. Okolí je plné atrakcí pro děti, takže tento hotel doporučuji i pro rodinnou dovolenou. Navštívit můžete největší ledovou jeskyni na světě Eisriesenwelt nebo si vybrat z bezplatných aktivit v nabídce Flachau Summer Card. ”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Cesta do střediska Flachau není nijak složitá, prochází kolem něj Tauernská dálnice A10 a cesta z Prahy i Brna vám zabere přibližně pět a půl hodiny. Nechcete-li cestovat autem, jistě vás potěší, že Flachau má skvělé napojení na železniční síť s přímým spojením z Vídně a spousty dalších metropolí.

Flachau se vyplatí navštívit především v zimě. Oblast je totiž vyhlášená skvělými podmínkami pro zimní sporty. Ne nadarmo se tu pravidelně koná světový pohár v lyžování. Sjezdovky však přivítají i začátečníky a rodiny s dětmi.

Flachau nabízí zábavu v létě i zimě

Ve Flachau to nejvíc žije během zimních měsíců, ale i léto má co nabídnout. Mnoho hotelů nabízí kartu výhod Flachau Guest Card, díky které získáte zvýhodněné vstupné na místní atrakce. Za hezkého počasí se vydejte do hor, ty jsou propletené dobře upravenými a značenými trasami. Odměnou za vaši dřinu vám budou dechberoucí výhledy na alpská panoramata. Během horkých dnů se zchlaďte v jezeře Winklersee nebo Jagersee. Kromě plavání si tu užijete i canyoning nebo rafting.

Lyžařské středisko Flachau spadá pod lyžařskou oblast Snow Space Salzburg, jež je součástí oblasti Ski amadé. Díky tomu si můžete lyžování užívat na 12 vrcholech, v 5 údolích a na více než 210 kilometrech sjezdovek. O to, abyste čas trávili na svahu a ne ve frontách. se postará 70 moderních lanovek

Po dni stráveném v horách není nic lepšího, než si dopřát odpočinek ve wellness. Vyberte si některý z wellness pobytů a dopřejte si zasloužený odpočinek.