Víkendové pobyty v Polsku

Vyrazte na víkendový pobyt k našim severním sousedům! Čeká zde na vás krásná příroda, slavná historická města i pestré možnosti vyžití. Víkend v Polsku si zkrátka užijete, ať už dáváte přednost památkám, odpočinku, nebo preferujete aktivně strávený volný čas. Obrovskou výhodou je, že spousta atraktivních destinací leží nedaleko českých hranic!

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s úžasným výhledem na Krakov, vířivka, sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaj, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - takže super lokalita! Čisté pokoje, bohatá snídaně, vstřícný personál hotelu.”

5/5
(Alena C. - Česko Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl skvělý, moc jsme si ho užili. Počasí nám přálo, takže jsme mohli podnikat výlety do okolí, ale i v případě, že počasí nevyjde, se dá v hotelu strávit krásný pobyt, dopřát si wellness a odpočinout si. Jídlo hodnotíme jako luxusní, velmi dobrá kvalita a obrovský výběr. Během našeho pobytu byl hotel skoro plný, a přitom nikdy nic nechybělo. I wellness jsme si mohli v klidu užít. A personál byl velice vstřícný a milý. Už teď se těšíme, až se sem zase vrátím, protože toto rozhodně nebyl náš poslední pobyt v tomto hotelu.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Na hory, do lázní, nebo třeba k moři?

Česku blízké příhraniční oblasti tvoří především hory, které nabízejí možnost poznat slavná česká pohoří z polské strany. Co takhle zdolat Sněžku po turistických trasách ze severu? V polských Krkonoších jsou kromě vrcholů hor i další atraktivní výletní cíle, jako jsou vodopády, ledovcová jezera a živá horská městečka. Pro milovníky zimních sportů jsou zde moderní lyžařské areály s perfektními sněhovými podmínkami od podzimu do jara. K oblíbeným turistickým střediskům patří například Karpacz a Sklářská Poruba. Spousta zajímavých zážitků na vás čeká také při pobytu v polských Beskydech, kde je hlavním lákadlem 12 km dlouhý česko-polský pohraniční hřeben spojující hory Velký Stožek a Velká Čantoryje.

Dokonalý víkendový pobyt si v Polsku užijí také vyznavači lázeňské relaxace. Polské lázně nejsou ještě mezi turisty tolik proslavné, a tak se jedná o skvělou volbou především pro ty, kdo vyhledávají klid a komornější atmosféru. I přes menší množství návštěvníků zde ovšem na návštěvníky čekají malebné lázeňské parky a promenády, špičkové služby a samozřejmě také přívětivé ceny. Výhodou lázeňských měst Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój a Ladek Zdrój zároveň je, že leží jen pár kilometrů od českých hranic, a tak nabízejí skvělou možnost, kam jet na víkend do lázní.

Zatoužili jste někdy odjet na víkend k moři? Pak by vás možná mohlo zaujmout, že z Česka nejbližší moře je pobřeží Baltského moře. Stále větší oblibě se těší například letovisko Kolobřeh, které během léta láká na příjemné počasí s teplotami kolem 25 °C, dlouhé písečné pláže lemované majáky i ceny, o kterých si na jihu Evropy můžeme nechat zdát. Pokud jste na sever Polska ještě nezavítali, vřele vám doporučujeme tuto stále ještě netradiční destinaci navštívit!