Víkendové pobyty v Maďarsku

Impozantní architektura, bohatá historie, proslulé termální lázně i tradiční gastronomie. Vydejte se na víkendový pobyt do Maďarska a poznejte zdejší jedinečnou kulturu. Nezapomenutelnou dovolenou si tu užijete kdykoliv během roku, v létě můžete lenošit u Balatonu a v zimě relaxovat v termálních bazénech v lázeňských městech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Maďarsko je zemí, která si bezpochyby získá vaše srdce už při první návštěvě. Vyrazte sem za skvostnou architekturou, tradiční maďarskou gastronomií a neomezeným wellness. Víkendový pobyt v Maďarsku v sobě misí vše, co od perfektní dovolené čekáte – dostatek odpočinku, objevování i dobré jídlo.

Vzhůru na víkend do Maďarska, vzhůru na víkend do lázní

Jestli někde existuje wellness ráj, pak je to v Maďarsku. Lázeňské pobyty jsou v této středoevropské zemi velmi oblíbené, a to díky léčivým termálním pramenům a špičkové péči. Relaxovat zde můžete v bazénech s teplou vodou, vířivkách i saunách.

Na výběr máte z opravdu velkého množství lázní, v samotné Budapešti jich najdete hned několik, nejvýznamnější jsou určitě nádherné lázně Széchenyi. Mimo maďarskou metropoli stojí za zmínku lázně Bükfürdő, Sárvár nebo Györ.

Budapešť, centrum maďarské historie a kultury

Maďarské hlavní město se stává stále oblíbenější turistickou destinací. Jde o ideální místo pro víkendový pobyt v Maďarsku, ať už cestujete v páru nebo s celou rodinou. Prohlédnete si tu významné historické památky, jako Rybářskou baštu, maďarský parlament nebo Budínský hrad. Můžete se také projet na lodi po Dunaji, ze kterého získáte oslnivý výhled na celé město.

V zimě se před špatným počasím můžete schovat do termálních lázní, které se nacházejí přímo v centru metropole. Najdete tu i spoustu ubytování s bazénem v ceně nebo s přímým propojením s lázněmi. Zdejší termální lázně jsou pro víkend v Maďarsku jako stvořené.

Maďarsko vám však může nabídnout mnohem víc. V létě určitě zamiřte k Balatonu, který je perfektní pro dovolenou s dětmi. Toto „maďarské moře“ vám zajistí poklidnou dovolenou u vody a poblíž přírody. Báječné koupání si však užijete i ve spoustě aquaparků, koupališť a bazénů, které objevíte po celé zemi.