Víkendové pobyty v Maďarsku

Impozantní architektura, bohatá historie, proslulé termální lázně i tradiční gastronomie. Vydejte se na víkendový pobyt do Maďarska a poznejte zdejší jedinečnou kulturu. Nezapomenutelnou dovolenou si tu užijete kdykoliv během roku, v létě můžete lenošit u Balatonu a v zimě relaxovat v termálních bazénech v lázeňských městech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Maďarsko je zemí, která si bezpochyby získá vaše srdce už při první návštěvě. Vyrazte sem za skvostnou architekturou, tradiční maďarskou gastronomií a neomezeným wellness. Víkendový pobyt v Maďarsku v sobě misí vše, co od perfektní dovolené čekáte – dostatek odpočinku, objevování i dobré jídlo.

Vzhůru na víkend do Maďarska, vzhůru na víkend do lázní

Jestli někde existuje wellness ráj, pak je to v Maďarsku. Lázeňské pobyty jsou v této středoevropské zemi velmi oblíbené, a to díky léčivým termálním pramenům a špičkové péči. Relaxovat zde můžete v bazénech s teplou vodou, vířivkách i saunách.

Na výběr máte z opravdu velkého množství lázní, v samotné Budapešti jich najdete hned několik, nejvýznamnější jsou určitě nádherné lázně Széchenyi. Mimo maďarskou metropoli stojí za zmínku lázně Bükfürdő, Sárvár nebo Györ.

Budapešť, centrum maďarské historie a kultury

Maďarské hlavní město se stává stále oblíbenější turistickou destinací. Jde o ideální místo pro víkendový pobyt v Maďarsku, ať už cestujete v páru nebo s celou rodinou. Prohlédnete si tu významné historické památky, jako Rybářskou baštu, maďarský parlament nebo Budínský hrad. Můžete se také projet na lodi po Dunaji, ze kterého získáte oslnivý výhled na celé město.

V zimě se před špatným počasím můžete schovat do termálních lázní, které se nacházejí přímo v centru metropole. Najdete tu i spoustu ubytování s bazénem v ceně nebo s přímým propojením s lázněmi. Zdejší termální lázně jsou pro víkend v Maďarsku jako stvořené.

Maďarsko vám však může nabídnout mnohem víc. V létě určitě zamiřte k Balatonu, který je perfektní pro dovolenou s dětmi. Toto „maďarské moře“ vám zajistí poklidnou dovolenou u vody a poblíž přírody. Báječné koupání si však užijete i ve spoustě aquaparků, koupališť a bazénů, které objevíte po celé zemi.