Víkendové pobyty v Maďarsku

Impozantní architektura, bohatá historie, proslulé termální lázně i tradiční gastronomie. Vydejte se na víkendový pobyt do Maďarska a poznejte zdejší jedinečnou kulturu. Nezapomenutelnou dovolenou si tu užijete kdykoliv během roku, v létě můžete lenošit u Balatonu a v zimě relaxovat v termálních bazénech v lázeňských městech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Maďarsko je zemí, která si bezpochyby získá vaše srdce už při první návštěvě. Vyrazte sem za skvostnou architekturou, tradiční maďarskou gastronomií a neomezeným wellness. Víkendový pobyt v Maďarsku v sobě misí vše, co od perfektní dovolené čekáte – dostatek odpočinku, objevování i dobré jídlo.

Vzhůru na víkend do Maďarska, vzhůru na víkend do lázní

Jestli někde existuje wellness ráj, pak je to v Maďarsku. Lázeňské pobyty jsou v této středoevropské zemi velmi oblíbené, a to díky léčivým termálním pramenům a špičkové péči. Relaxovat zde můžete v bazénech s teplou vodou, vířivkách i saunách.

Na výběr máte z opravdu velkého množství lázní, v samotné Budapešti jich najdete hned několik, nejvýznamnější jsou určitě nádherné lázně Széchenyi. Mimo maďarskou metropoli stojí za zmínku lázně Bükfürdő, Sárvár nebo Györ.

Budapešť, centrum maďarské historie a kultury

Maďarské hlavní město se stává stále oblíbenější turistickou destinací. Jde o ideální místo pro víkendový pobyt v Maďarsku, ať už cestujete v páru nebo s celou rodinou. Prohlédnete si tu významné historické památky, jako Rybářskou baštu, maďarský parlament nebo Budínský hrad. Můžete se také projet na lodi po Dunaji, ze kterého získáte oslnivý výhled na celé město.

V zimě se před špatným počasím můžete schovat do termálních lázní, které se nacházejí přímo v centru metropole. Najdete tu i spoustu ubytování s bazénem v ceně nebo s přímým propojením s lázněmi. Zdejší termální lázně jsou pro víkend v Maďarsku jako stvořené.

Maďarsko vám však může nabídnout mnohem víc. V létě určitě zamiřte k Balatonu, který je perfektní pro dovolenou s dětmi. Toto „maďarské moře“ vám zajistí poklidnou dovolenou u vody a poblíž přírody. Báječné koupání si však užijete i ve spoustě aquaparků, koupališť a bazénů, které objevíte po celé zemi.