Víkendové pobyty v Maďarsku

Impozantní architektura, bohatá historie, proslulé termální lázně i tradiční gastronomie. Vydejte se na víkendový pobyt do Maďarska a poznejte zdejší jedinečnou kulturu. Nezapomenutelnou dovolenou si tu užijete kdykoliv během roku, v létě můžete lenošit u Balatonu a v zimě relaxovat v termálních bazénech v lázeňských městech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Maďarsko je zemí, která si bezpochyby získá vaše srdce už při první návštěvě. Vyrazte sem za skvostnou architekturou, tradiční maďarskou gastronomií a neomezeným wellness. Víkendový pobyt v Maďarsku v sobě misí vše, co od perfektní dovolené čekáte – dostatek odpočinku, objevování i dobré jídlo.

Vzhůru na víkend do Maďarska, vzhůru na víkend do lázní

Jestli někde existuje wellness ráj, pak je to v Maďarsku. Lázeňské pobyty jsou v této středoevropské zemi velmi oblíbené, a to díky léčivým termálním pramenům a špičkové péči. Relaxovat zde můžete v bazénech s teplou vodou, vířivkách i saunách.

Na výběr máte z opravdu velkého množství lázní, v samotné Budapešti jich najdete hned několik, nejvýznamnější jsou určitě nádherné lázně Széchenyi. Mimo maďarskou metropoli stojí za zmínku lázně Bükfürdő, Sárvár nebo Györ.

Budapešť, centrum maďarské historie a kultury

Maďarské hlavní město se stává stále oblíbenější turistickou destinací. Jde o ideální místo pro víkendový pobyt v Maďarsku, ať už cestujete v páru nebo s celou rodinou. Prohlédnete si tu významné historické památky, jako Rybářskou baštu, maďarský parlament nebo Budínský hrad. Můžete se také projet na lodi po Dunaji, ze kterého získáte oslnivý výhled na celé město.

V zimě se před špatným počasím můžete schovat do termálních lázní, které se nacházejí přímo v centru metropole. Najdete tu i spoustu ubytování s bazénem v ceně nebo s přímým propojením s lázněmi. Zdejší termální lázně jsou pro víkend v Maďarsku jako stvořené.

Maďarsko vám však může nabídnout mnohem víc. V létě určitě zamiřte k Balatonu, který je perfektní pro dovolenou s dětmi. Toto „maďarské moře“ vám zajistí poklidnou dovolenou u vody a poblíž přírody. Báječné koupání si však užijete i ve spoustě aquaparků, koupališť a bazénů, které objevíte po celé zemi.