Víkendové pobyty na Slovensku

Na objevování zajímavých míst v zahraničí nemusíte čekat na dlouhou dovolenou. Vydejte se na víkendový pobyt na Slovensku a užijte si volno strávené turistikou, odpočinkem v lázních a ochutnáváním slovenské kuchyně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Slovensko je sice malá země, ale svým návštěvníkům má opravdu hodně co nabídnout. Pokud se vám tedy nechce cestovat příliš daleko, nebo máte jen několik volných dnů, je tato země ideální volbou. Vydejte se na víkend na Slovensku a užijte si přírodu, města i termální lázně.

Kam na víkend na Slovensku?

České hory už máte prochozené, nebo byste si rádi dali do těla při pořádné vysokohorské turistice? Pak využijte víkend ke zdolávání vrcholů na slovenských horách. Impozantní štíty a malebná plesa dělají z turistiky skutečně nezapomenutelný zážitek.

Pokud si během dnů volna přeci jen raději odpočinete, zajeďte do termálních lázní na Slovensku. Krásné prostředí, čerstvý vzduch a vysoká kvalita služeb z nich činí skvělou volbu pro všechny milovníky relaxace. Za dokonalým odpočinkem ovšem nemusíte až do lázní, můžete si jej totiž vychutnat i v hotelu či penzionu. Stačí si vybrat z naší nabídky wellness pobytů na Slovensku a saunu, vířivku anebo bazén budete mít k dispozici přímo v ubytování.

Chcete si během víkendové dovolené na Slovensku dopřát něco extra? Pak se podívejte na naši nabídku luxusních pobytů na Slovensku. Těšit se můžete na prostorné a přepychově vybavené interiéry, výjimečné gastronomické zážitky anebo moderní wellness.