Víkendové pobyty na Slovensku

Na objevování zajímavých míst v zahraničí nemusíte čekat na dlouhou dovolenou. Vydejte se na víkendový pobyt na Slovensku a užijte si volno strávené turistikou, odpočinkem v lázních a ochutnáváním slovenské kuchyně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na Chatu Koliesko se rád vracím, má nezaměnitelnou atmosféru a zajímavou historii. Je to rodinná chata, která se dědí z generace na generaci a v minulosti dokonce vyhořela. V zimě z ní můžete vyjít rovnou v lyžácích a v létě je skvělým výchozím bodem pro turistiku. Kuchařem je zde samotný pan majitel Kšiňan, který vaří opravdu skvěle. Na Koliesku jsem ochutnal nejlepší pečená žebra v životě. Společně s personálem vytváří pan majitel vřelou rodinnou atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Slovensko je sice malá země, ale svým návštěvníkům má opravdu hodně co nabídnout. Pokud se vám tedy nechce cestovat příliš daleko, nebo máte jen několik volných dnů, je tato země ideální volbou. Vydejte se na víkend na Slovensku a užijte si přírodu, města i termální lázně.

Kam na víkend na Slovensku?

České hory už máte prochozené, nebo byste si rádi dali do těla při pořádné vysokohorské turistice? Pak využijte víkend ke zdolávání vrcholů na slovenských horách. Impozantní štíty a malebná plesa dělají z turistiky skutečně nezapomenutelný zážitek.

Pokud si během dnů volna přeci jen raději odpočinete, zajeďte do termálních lázní na Slovensku. Krásné prostředí, čerstvý vzduch a vysoká kvalita služeb z nich činí skvělou volbu pro všechny milovníky relaxace. Za dokonalým odpočinkem ovšem nemusíte až do lázní, můžete si jej totiž vychutnat i v hotelu či penzionu. Stačí si vybrat z naší nabídky wellness pobytů na Slovensku a saunu, vířivku anebo bazén budete mít k dispozici přímo v ubytování.

Chcete si během víkendové dovolené na Slovensku dopřát něco extra? Pak se podívejte na naši nabídku luxusních pobytů na Slovensku. Těšit se můžete na prostorné a přepychově vybavené interiéry, výjimečné gastronomické zážitky anebo moderní wellness.