Dovolená v Chorvatsku

Užijte si relaxaci na pláži, slunění, koupání v moři a klid přímořského letoviska na dovolené v Chorvatsku, které je stále jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní pobyt.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Chorvatsko je velká země a vybrat si to pravé místo pro letní dovolenou není jen tak. Můžeme vás ujistit, že hotely v naší nabídce najdete v oblíbených turistických letoviscích. Těch je totiž v Chorvatsku mnoho!

Na dovolenou do Istrie nemusíte cestovat daleko, jedná se o poloostrov v severní části Chorvatska. Další oblastí plnou krásných míst k pobytu je Dalmácie, která zabírá prakticky celou jižní polovinu země. K hlavním letoviskům Dalmácie patří Split, Makarská, Zadar, Šibenik a Dubrovník.

Chorvatsko bez moře? To snad ani nejde!

Je nám jasné, že do Chorvatska vyrážíte především kvůli krásnému moři, ve kterém se můžete vykoupat. Jaderské moře, lidově Jadran, má v létě příjemnou teplotu, proto není divu, že je oblíbeným cílem turistů z okolních zemí, které moře nemají.

A co pláž? Upřednostníte písečnou pláž, kde si můžete klidně lehnout rovnou na zem a slunit se zatímco si děti budou stavět hrad, anebo zvolíte oblázkovou či betonovou pláž, kde je sice ideálnější mít s sebou matraci či lehátko, aby nikde nic netlačilo, ale zároveň nebudete muset řešit písek, který se dostane všude? V Chorvatsku najdete všechny tři typy pláží!