Dovolená v Chorvatsku

Užijte si relaxaci na pláži, slunění, koupání v moři a klid přímořského letoviska na dovolené v Chorvatsku, které je stále jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní pobyt.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Chorvatsko je velká země a vybrat si to pravé místo pro letní dovolenou není jen tak. Můžeme vás ujistit, že hotely v naší nabídce najdete v oblíbených turistických letoviscích. Těch je totiž v Chorvatsku mnoho!

Na dovolenou do Istrie nemusíte cestovat daleko, jedná se o poloostrov v severní části Chorvatska. Další oblastí plnou krásných míst k pobytu je Dalmácie, která zabírá prakticky celou jižní polovinu země. K hlavním letoviskům Dalmácie patří Split, Makarská, Zadar, Šibenik a Dubrovník.

Chorvatsko bez moře? To snad ani nejde!

Je nám jasné, že do Chorvatska vyrážíte především kvůli krásnému moři, ve kterém se můžete vykoupat. Jaderské moře, lidově Jadran, má v létě příjemnou teplotu, proto není divu, že je oblíbeným cílem turistů z okolních zemí, které moře nemají.

A co pláž? Upřednostníte písečnou pláž, kde si můžete klidně lehnout rovnou na zem a slunit se zatímco si děti budou stavět hrad, anebo zvolíte oblázkovou či betonovou pláž, kde je sice ideálnější mít s sebou matraci či lehátko, aby nikde nic netlačilo, ale zároveň nebudete muset řešit písek, který se dostane všude? V Chorvatsku najdete všechny tři typy pláží!