Pobyt pro babičku a dědečka

Překvapte své prarodiče krátkodobým pobytem přizpůsobeným jejich potřebám. Budou nadšeni. A to i přes jejich obvyklá tvrzení, že nic nechtějí. Dárek v podobě nenáročného cestování si užijí a budou na něj ještě dlouho vzpomínat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Pobyty plné procedur, relaxu a opečovávání: přesně takové jsou naše pobyty pro babičku a dědečka. I když vám opět tvrdí, že na ty Vánoce nic nechtějí, určitě budou za takový krásný dárek rádi. Na to vsadíme boty!

Náš tip: Pokud vybíráte dárek na Vánoce, nenechte si ujít náš Black Travelday.

Za skvělou dovolenou po Česku i blízkém okolí

Wellness pobyty s procedurami můžete svým rodičům nebo prarodičům pořídit třeba v Luhačovicích, Dunajské Stredě nebo v Sárváru. Záleží jen na jejich kondici a soběstačnosti.

Pokud je babička nebo dědeček méně mobilní, ale druhý partner se o něj dokáže krásně postarat, hledejte ubytovací zařízení s bezbariérovým přístupem.