Pobyt pro babičku a dědečka

Překvapte své prarodiče krátkodobým pobytem přizpůsobeným jejich potřebám. Budou nadšeni. A to i přes jejich obvyklá tvrzení, že nic nechtějí. Dárek v podobě nenáročného cestování si užijí a budou na něj ještě dlouho vzpomínat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Thermana Park Laško **** byl fantastický. Hned po příchodu mě okouzlili otevřené prostory, moderní design a dokonalá čistota. Pokoj byl prostorný, skvěle vybavený a byl v něm klid. Díky kvalitní matraci jsem se každou noc báječně vyspal. V okolí je spousta parádních výletních cílů, ovšem díky obrovskému vodnímu parku s wellness si pobyt užijete za každého počasí. Relaxovat můžete jak v saunách či vířivkách, tak v krásné okolní přírodě. Vynikající bufetová polopenze daleko předčila moje očekávání a výborný personál se o nás skvěle postaral. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pobyty plné procedur, relaxu a opečovávání: přesně takové jsou naše pobyty pro babičku a dědečka. I když vám opět tvrdí, že na ty Vánoce nic nechtějí, určitě budou za takový krásný dárek rádi. Na to vsadíme boty!

Náš tip: Pokud vybíráte dárek na Vánoce, nenechte si ujít náš Black Travelday.

Za skvělou dovolenou po Česku i blízkém okolí

Wellness pobyty s procedurami můžete svým rodičům nebo prarodičům pořídit třeba v Luhačovicích, Dunajské Stredě nebo v Sárváru. Záleží jen na jejich kondici a soběstačnosti.

Pokud je babička nebo dědeček méně mobilní, ale druhý partner se o něj dokáže krásně postarat, hledejte ubytovací zařízení s bezbariérovým přístupem.