Pobyty v Tatrách s polopenzí

Mít dostatek energie je základním předpokladem pro turistiku v horách. Jinak tomu není ani v Tatrách, a tak si dopřejte pravidelnou stravu například formou polopenze přímo ve vašem ubytování. O snídani a večeře tak budete mít postaráno, oběd si pak vychutnáte na horské chatě či ve vyhlášené restauraci přímo tam, kam vás turistické trasy zavedou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Vysoké i Nízké Tatry a jejich okolí mám opravdu ráda. Tentokrát jsme navštívili Kvačianskou dolinu, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Arietes Marmont Resort **** byl ideálním výchozím bodem pro tyto výlety. Pokoj Deluxe byl opravdu prostorný a přepychový, na kvalitní posteli se nám spalo skvěle. Po dni plném výletů jsme si parádně odpočinuli s drinkem v ruce ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Vyzdvihnout musím také vynikající polopenzi formou bufetu, které není co vytknout!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Ať už se chystáte do Vysokých, Nízkých nebo Belianských Tater tak kromě kvalitních bot a nepromokavé bundy nezapomínejte ani na pravidelné stravování. Tím nejvýhodnějším je jednoznačně polopenze, která vás ráno i večer nabije energií. Přes den pak budete mít dostatek času na objevování krás okolí i ochutnávání místní kuchyně.

Dovolená v Tatrách – to je turistika, lyžování i odpočinek ve wellness

Ušetřete si starosti se zajišťováním stravy a chlebíčky s řízky nechte doma. Čerstvou stravu si přece můžete dopřát i přímo ve vašem ubytování, a to nejlépe ve formě polopenze. Dostatek sil před celodenní túrou tak načerpáte přímo ve vašem hotelu či penzionu. Večeří na stejném místě poté den chutně zakončíte. Příjemnou tečkou za túrou na Lomnický štít, Kriváň či Ďumbier může být také zasloužený oddych ve wellness, kde se vaše unavené svaly dokonale uvolní ve vířivce či v sauně. Stačí si vybrat ubytování s vlastním wellness centrem a dokonalý odpočinek si můžete užívat klidně i denně.

Tatry nezůstávají bez návštěvníků ani v zimních měsících, ba právě naopak. Již první chladnější dny sem lákají stovky nadšenců zimních sportů, aby prověřily kvalitu místních sjezdovek i běžeckých tratí. Pokud i vy dáváte před turistikou přednost lyžování či snowboardování, vydejte se do zasněžených Tater hned na zimní dovolenou. Díky ubytování blízko ski areálu můžete strávit na sjezdovce klidně i celé dny i večery.

Chcete poznat ty nejkrásnější slovenské hory? Přečtěte si náš článek 9 NEJkrásnějších hor, které vám vezmou dech nejen stoupáním a nechte se inspirovat na další výlet.