Pobyty v Tatrách s polopenzí

Mít dostatek energie je základním předpokladem pro turistiku v horách. Jinak tomu není ani v Tatrách, a tak si dopřejte pravidelnou stravu například formou polopenze přímo ve vašem ubytování. O snídani a večeře tak budete mít postaráno, oběd si pak vychutnáte na horské chatě či ve vyhlášené restauraci přímo tam, kam vás turistické trasy zavedou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Na Chatu Koliesko se rád vracím, má nezaměnitelnou atmosféru a zajímavou historii. Je to rodinná chata, která se dědí z generace na generaci a v minulosti dokonce vyhořela. V zimě z ní můžete vyjít rovnou v lyžácích a v létě je skvělým výchozím bodem pro turistiku. Kuchařem je zde samotný pan majitel Kšiňan, který vaří opravdu skvěle. Na Koliesku jsem ochutnal nejlepší pečená žebra v životě. Společně s personálem vytváří pan majitel vřelou rodinnou atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Ať už se chystáte do Vysokých, Nízkých nebo Belianských Tater tak kromě kvalitních bot a nepromokavé bundy nezapomínejte ani na pravidelné stravování. Tím nejvýhodnějším je jednoznačně polopenze, která vás ráno i večer nabije energií. Přes den pak budete mít dostatek času na objevování krás okolí i ochutnávání místní kuchyně.

Dovolená v Tatrách – to je turistika, lyžování i odpočinek ve wellness

Ušetřete si starosti se zajišťováním stravy a chlebíčky s řízky nechte doma. Čerstvou stravu si přece můžete dopřát i přímo ve vašem ubytování, a to nejlépe ve formě polopenze. Dostatek sil před celodenní túrou tak načerpáte přímo ve vašem hotelu či penzionu. Večeří na stejném místě poté den chutně zakončíte. Příjemnou tečkou za túrou na Lomnický štít, Kriváň či Ďumbier může být také zasloužený oddych ve wellness, kde se vaše unavené svaly dokonale uvolní ve vířivce či v sauně. Stačí si vybrat ubytování s vlastním wellness centrem a dokonalý odpočinek si můžete užívat klidně i denně.

Tatry nezůstávají bez návštěvníků ani v zimních měsících, ba právě naopak. Již první chladnější dny sem lákají stovky nadšenců zimních sportů, aby prověřily kvalitu místních sjezdovek i běžeckých tratí. Pokud i vy dáváte před turistikou přednost lyžování či snowboardování, vydejte se do zasněžených Tater hned na zimní dovolenou. Díky ubytování blízko ski areálu můžete strávit na sjezdovce klidně i celé dny i večery.

Chcete poznat ty nejkrásnější slovenské hory? Přečtěte si náš článek 9 NEJkrásnějších hor, které vám vezmou dech nejen stoupáním a nechte se inspirovat na další výlet.