Pobyty v Rakousku pro dva

Že znáte z Rakouska jen lyžařské svahy a vídeňské vánoční trhy? Je načase to změnit! Rozšiřte si obzory spolu s Travelkingem a vyražte do rakouských hor protkaných turistickými stezkami. Těšte se na hluboké lesy, strmé štíty, průzračná ledovcová jezera i termální lázně. A protože nejlépe se cestuje ve dvou, vezměte za dobrodružstvím i svého partnera či partnerku, člena rodiny nebo jinou spřízněnou duši.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Vlídný personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo bylo výborné a na pokoji nám nic nechybělo. Překvapilo nás, že přestože hotel poskytuje prvotřídní služby, stále si zachovává domácí atmosféru a přátelský přístup. Chvíle pohody jsme zažívali jak v hotelové restauraci, tak při večerním posezení se sklenkou vína na balkoně nebo na zahradní terase. Nádherné bylo i okolí ubytování. Ať už jsme během pobytu vyrazili kamkoliv, provázely nás dechberoucí výhledy. Pokud si chcete na chvíli odpočinout v prostředí okouzlující přírody, pak je pro vás pobyt v Hotelu Alpenblick to pravé. ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Ať už toužíte po dokonalém odpočinku v termální vodě s výhledem na krásnou přírodu, nebo byste raději při túrách zdolávali majestátní kopce, Rakousko je pro vás ideálním místem pro dovolenou. Vydejte se sem například na romantický pobyt se svou polovičkou a užívejte si všechny krásy našich jižních sousedů. Obavy z jazykové bariéry můžete hodit za hlavu – v nabídce Travelkingu najdete také hotely a penziony se slovensky či česky mluvícím personálem.

Proč vyrazit na dovolenou do Rakouska?

Hledáte ideální místo pro letní dovolenou, ale nechce se vám trávit vytoužené volno na přeplněných plážích a ve vedrech? Vyražte na letní dovolenou do Rakouska a těšte se příjemné osvěžením čerstvým horským vzduchem. Zlákat vás může také turistika mezi vrcholy Alp či Vysokých Taur, nebo koupání v jednom z mnoha rakouských jezer s křišťálově čistou vodou.

Zimní idylka v Rakousku se zase nese ve znamení procházek po zasněžené krajině, běžkování a zejména lyžování. Myslete zároveň na pořádný odpočinek pro unavené svaly i mysl a zahřejte se v sauně nebo ve vířivce. Stačí si zarezervovat pobyt s wellness přímo ve vašem ubytování. Nebo vás víc lákají termály? V našem článku najdete tipy na ty nejoblíbenější termální lázně v celém Rakousku.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na vyhlášené vánoční trhy ve Vídni, které patří dlouhodobě k nejkrásnějším v celé Evropě. Pokud tedy milujete nezaměnitelnou atmosféru Vánoc, doporučujeme v listopadu či prosinci zamířit právě do rakouské metropole.