Romantická dovolená v Rakousku

Objevte místo, které je pro romantiku jako stvořené a vydejte se se svou drahou polovičku do kouzelného Rakouska, kde se konečně budete moci věnovat jen sami sobě. Vaše láska v Rakousku jen pokvete.

Načítám nabídky...


Chcete si na svém pobytu užít se svou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytem nemusíte jezdit daleko, stačí zavítat do sousedního Rakouska. Ať už zamíříte do Vídně plné památek, anebo do hor s rozmanitou přírodou, z naší nabídky hotelů a penzionů si jistě vyberete.

Romantická dovolená v Rakousku

Pod pojmem "romantika" si každý z nás představí něco jiného. Co tedy očekávat od romantického pobytu? Je to různé. Někdy romantika tkví v kouzelném prostředí, ve kterém se hotel nachází. Jindy zase v samotných interiérech hotelu. Vybrat si můžete i z pobytů, kde v balíčku najdete romantickou večeři při svíčkách, vstup do privátního wellness, láhev šampaňského, anebo třeba noční sáňkování na osvětlené dráze či après-ski na terase s panoramatickým výhledem a hudbou, což je podle nás pořádná romantika!

Pokud chcete mít ještě větší jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se také po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.