Česky hovořící personál v Rakousku

Proč se učit německy, když se i u našich sousedů domluvíte česky. Česky hovořící personál v Rakousku zpříjemní váš pobyt v místních hotelech i penzionech. Nebojte se jazykové bariéry, český personál ji skvěle odbourá.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Náš pobyt v Penzionu SUN jsme si s rodinou náramně užili. Městečko Gaming se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a místo je skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí. Penzion jsme navštívili uprostřed léta, a tak jsme hned vyrazili na místní koupaliště, které nabízí množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Výhodou tohoto rodinného penzionu jsou jeho čeští majitelé. Paní majitelka nám vyšla vstříc s našimi požadavky a představila nám všechny možnosti, které jejich ubytování nabízí. Plusem je také relativně dobrá dostupnost z ČR (od nás z jihu Moravy do tří hodin autem).”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Milujete cestování, ale cizí jazyky nejsou vaše silná stránka? Nevadí! S námi se vydáte do Rakouska, a přitom se bez problému domluvíte mateřštinou. V nabídce najdete několik pobytů s česky hovořícím personálem, díky kterému si užijete dovolenou bez stresu z jazykové bariéry.

Dovolená v Rakousku, ale v českém hotelu? Jak je libo!

Rakousko je zemí přírodních krás, které vás okouzlí v moment, co přejedete hranice. Nádherné Alpy, ledovcová jezera s tyrkysovým odstínem, horské květiny a úchvatné vodopády. To vše v kombinaci s vysokou úrovní turistického zázemí, které zahrnuje skvělé ubytování i bohaté vyžití pro děti i dospělé.

K našim sousedům se můžete vydat v jakémkoliv ročním období. V létě si užijete túry v horách, koupání v jezerech a vodní sporty. V zimě otevírají brány návštěvníkům místní skiareály, které lákají na moderní vybavení i perfektně upravené svahy.

Vyberte si ubytování v Rakousku s česky hovořícím personálem a vyrazte objevovat, co krásného vám tato země může nabídnout. Vybírejte z pobytů s neomezeným wellness, vířivkou, saunou nebo vnitřním i venkovním bazénem. V zimě dejte přednost ubytování poblíž sjezdovky, ať to za sněhovým dobrodružstvím nemáte daleko.