Pobyty v Polsku pro dva

Polsko je turisty stále ještě trochu neobjevená země. A to je škoda, protože toho hodně do nabídnout: krásná historická města, špičková lyžařská střediska, skvělé termální lázně i dlouhé písečné pláže na pobřeží Baltského moře. Vyjdete na na pobyt v Polsku pro dva a poznejte aspoň některé z krás, které tato rozmanitá země nabízí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si vybrali, protože jsme chtěli vidět Krakov, a stálo to za to. Po příchodu na pokoj nás překvapila jeho velikost – byl obrovský, a přitom útulný. Snídaně byly parádní, bohaté a na výběr bylo snad ze všeho, co člověka napadne. Večeře byly taková klasika, která uspokojí každého – jak výběrem, tak chutí i velikostí porcí. Co určitě stojí za to v Krakově vidět je hrad Wawel, a pak Solný důl Wieliczka. Město nás velice překvapilo, všechno bylo krásné a čisté. Za tři dny jsme v Krakově zdaleka nestihli všechno, a určitě se sem ještě vrátíme.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Chcete si se svou polovičkou užít romantický pobyt, ale rušné turistické destinace vás nelákají? Pak zamiřte do Polska, kde vás čekají nádherná starobylá města plná památek, krásná příroda i termální lázně bez davů turistů.

Kam vyrazit do Polska ve dvou?

Horku rozhodně neholdujete a během léta byste nejraději prchli z rozpáleného města? Vydejte se letos na letní dovolenou netradičně směrem na server – k Baltskému moři. Čekají zde na vás dlouhé pláže s bílým pískem, příjemné klima, krásné majáky a mola a spousta luxusních hotelů. Úžasný relax zase zažijete ve wellness centru přímo v hotelu nebo můžete vyzkoušet polské termály.

I když je Polsko ideálním místem pro letní dovolenou, za návštěvu stojí i v zimě. Za dokonalou atmosférou Vánoc se vydejte na proslulé vánoční trhy do Krakova. Ochutnat na nich můžete grilované oštiepky, tradiční bigos či oblíbenou třešňovou vodku. Milovníci zimních sportů zase mohou vyrazit na běžky či za lyžováním například do ' polských Tater nebo polských Beskyd.

Co všechno vidět v Polsku, aby vám neuniklo to nejlepší? Nechte se inspirovat naším článkem a zjistěte, co jste o Polsku dosud nevěděli.