Pobyty v Polsku pro dva

Polsko je turisty stále ještě trochu neobjevená země. A to je škoda, protože toho hodně do nabídnout: krásná historická města, špičková lyžařská střediska, skvělé termální lázně i dlouhé písečné pláže na pobřeží Baltského moře. Vyjdete na na pobyt v Polsku pro dva a poznejte aspoň některé z krás, které tato rozmanitá země nabízí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Swing **** pro mě byl první, ale jistě ne poslední návštěvou Krakova. Můžeme pochválit čisté, vkusně zařízené a hlavně klimatizované pokoje, stejně jako celkově pěkné interiéry hotelu. Snídaně byly bohaté a pestré, z nabídky si pravděpodobně vybere každý. Hotel můžu doporučit jak párům, tak rodinám s dětmi, pro které bude sousedící aquapark opravdovým rájem na zemi. Pozitivem je také klidná lokalita a díky poměrně levným taxi službám i dobrá dostupnost do města.”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tým


Chcete si se svou polovičkou užít romantický pobyt, ale rušné turistické destinace vás nelákají? Pak zamiřte do Polska, kde vás čekají nádherná starobylá města plná památek, krásná příroda i termální lázně bez davů turistů.

Kam vyrazit do Polska ve dvou?

Horku rozhodně neholdujete a během léta byste nejraději prchli z rozpáleného města? Vydejte se letos na letní dovolenou netradičně směrem na server – k Baltskému moři. Čekají zde na vás dlouhé pláže s bílým pískem, příjemné klima, krásné majáky a mola a spousta luxusních hotelů. Úžasný relax zase zažijete ve wellness centru přímo v hotelu nebo můžete vyzkoušet polské termály.

I když je Polsko ideálním místem pro letní dovolenou, za návštěvu stojí i v zimě. Za dokonalou atmosférou Vánoc se vydejte na proslulé vánoční trhy do Krakova. Ochutnat na nich můžete grilované oštiepky, tradiční bigos či oblíbenou třešňovou vodku. Milovníci zimních sportů zase mohou vyrazit na běžky či za lyžováním například do ' polských Tater nebo polských Beskyd.

Co všechno vidět v Polsku, aby vám neuniklo to nejlepší? Nechte se inspirovat naším článkem a zjistěte, co jste o Polsku dosud nevěděli.