Pobyty v Polsku pro dva

Polsko je turisty stále ještě trochu neobjevená země. A to je škoda, protože toho hodně do nabídnout: krásná historická města, špičková lyžařská střediska, skvělé termální lázně i dlouhé písečné pláže na pobřeží Baltského moře. Vyjdete na na pobyt v Polsku pro dva a poznejte aspoň některé z krás, které tato rozmanitá země nabízí.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s úžasným výhledem na Krakov, vířivka, sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaj, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - takže super lokalita! Čisté pokoje, bohatá snídaně, vstřícný personál hotelu.”

5/5
(Alena C. - Česko Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl skvělý, moc jsme si ho užili. Počasí nám přálo, takže jsme mohli podnikat výlety do okolí, ale i v případě, že počasí nevyjde, se dá v hotelu strávit krásný pobyt, dopřát si wellness a odpočinout si. Jídlo hodnotíme jako luxusní, velmi dobrá kvalita a obrovský výběr. Během našeho pobytu byl hotel skoro plný, a přitom nikdy nic nechybělo. I wellness jsme si mohli v klidu užít. A personál byl velice vstřícný a milý. Už teď se těšíme, až se sem zase vrátím, protože toto rozhodně nebyl náš poslední pobyt v tomto hotelu.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Chcete si se svou polovičkou užít romantický pobyt, ale rušné turistické destinace vás nelákají? Pak zamiřte do Polska, kde vás čekají nádherná starobylá města plná památek, krásná příroda i termální lázně bez davů turistů.

Kam vyrazit do Polska ve dvou?

Horku rozhodně neholdujete a během léta byste nejraději prchli z rozpáleného města? Vydejte se letos na letní dovolenou netradičně směrem na server – k Baltskému moři. Čekají zde na vás dlouhé pláže s bílým pískem, příjemné klima, krásné majáky a mola a spousta luxusních hotelů. Úžasný relax zase zažijete ve wellness centru přímo v hotelu nebo můžete vyzkoušet polské termály.

I když je Polsko ideálním místem pro letní dovolenou, za návštěvu stojí i v zimě. Za dokonalou atmosférou Vánoc se vydejte na proslulé vánoční trhy do Krakova. Ochutnat na nich můžete grilované oštiepky, tradiční bigos či oblíbenou třešňovou vodku. Milovníci zimních sportů zase mohou vyrazit na běžky či za lyžováním například do ' polských Tater nebo polských Beskyd.

Co všechno vidět v Polsku, aby vám neuniklo to nejlepší? Nechte se inspirovat naším článkem a zjistěte, co jste o Polsku dosud nevěděli.