Dovolená v polských lázních

Toužíte po opravdu jedinečné dovolené? Pak vyrazte do jednoho z polských hotelů, který se nachází nedaleko lázní, které vám zaručí dostatek odpočinku a relaxace.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Češi velmi dobře znají především polské hory, věděli jste však, že se do Polska můžete vydat i za procházkami po kolonádách, procedurami a popíjením minerálních pramenů?

Vydejte se do polských lázní

Kudowa Zdrój jsou lázně staré přes 650 let a najdete je v Kladském pomezí. Užijete si tu krásnou procházku kolonádou, pokocháte se lázeňskou architekturou a nechybí ani pavilon s léčivými prameny. Kromě lázeňského parku Zdrojowy zavítejte i do místního aquaparku.

Polanica-Zdrój je lázeňské městečko s krásnými fontánami a altánky i půvabnou architekturou, která se inspirovala německými domy. Nachází se zde také několik léčebných středisek, které využívají místní termální prameny.

Lądek-Zdrój, lázeňské městečko s tradicí, která sahá více než 750 let zpátky. Tím se řadí mezi jedny z nejstarších lázní v celé Evropě. Minerální léčivá voda má blahodárné účinky díky obsahu radonu. Přijďte si sem léčbu dopřát i vy.

Kołobrzeg je lázeňské město hned dvojnásob. Pyšní se totiž specifickým mikroklimatem, díky tomu se mu přezdívá "klimatické lázně". Najdete tu však i ty klasické s bazény a procedurami.