Dovolená v polských lázních

Toužíte po opravdu jedinečné dovolené? Pak vyrazte do jednoho z polských hotelů, který se nachází nedaleko lázní, které vám zaručí dostatek odpočinku a relaxace.

Načítám nabídky...


Češi velmi dobře znají především polské hory, věděli jste však, že se do Polska můžete vydat i za procházkami po kolonádách, procedurami a popíjením minerálních pramenů?

Vydejte se do polských lázní

Kudowa Zdrój jsou lázně staré přes 650 let a najdete je v Kladském pomezí. Užijete si tu krásnou procházku kolonádou, pokocháte se lázeňskou architekturou a nechybí ani pavilon s léčivými prameny. Kromě lázeňského parku Zdrojowy zavítejte i do místního aquaparku.

Polanica-Zdrój je lázeňské městečko s krásnými fontánami a altánky i půvabnou architekturou, která se inspirovala německými domy. Nachází se zde také několik léčebných středisek, které využívají místní termální prameny.

Lądek-Zdrój, lázeňské městečko s tradicí, která sahá více než 750 let zpátky. Tím se řadí mezi jedny z nejstarších lázní v celé Evropě. Minerální léčivá voda má blahodárné účinky díky obsahu radonu. Přijďte si sem léčbu dopřát i vy.

Kołobrzeg je lázeňské město hned dvojnásob. Pyšní se totiž specifickým mikroklimatem, díky tomu se mu přezdívá "klimatické lázně". Najdete tu však i ty klasické s bazény a procedurami.