Romantická dovolená v Polsku

Prožijte výjimečné chvíle s vaší milovanou polovičkou a poznejte kouzlo polských měst i hor, které jsou ideálním místem pro všechny zamilované páry. V kombinace s luxusním ubytováním se těšte na nezapomenutelný zážitek.

Načítám nabídky...


Chcete si na svém pobytu užít se svou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytem nemusíte jezdit daleko, stačí zavítat do sousedního Polska. Ať už zamíříte do Krakova plného památek, do lázeňských měst s krásnými kolonádami, anebo do hor s rozmanitou přírodou, z naší nabídky hotelů a penzionů si jistě vyberete.

Romantická dovolená v Polsku

Pod pojmem "romantika" si každý z nás představí něco jiného. Co tedy očekávat od romantického pobytu? Je to různé. Někdy romantika tkví v kouzelném prostředí, ve kterém se hotel nachází. Jindy zase v samotných interiérech hotelu připomínající zámek. Vybrat si můžete i z pobytů, kde v balíčku najdete romantickou večeři při svíčkách, vstup do privátního wellness či romantickou výzdobu na pokoji.

Pokud chcete mít ještě větší jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se také po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.