Pobyt v Jeseníkách s dětmi

Vyrazte s rodinou na dovolenou do Jeseníků. Užijete si nejen lyžování, děti i dospělé nadchnout také zajímavé výlety, naučná muzea a výstavy a skvělé zábavní parky a dětské herny. Vyberte si některý z pobytů s dětmi v Jeseníkách a nudit se určitě nebudete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Jeseníky jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na severní Moravě. Zároveň jde o skvělé místo pro pobyt s dětmi, na které zde čeká spousta zábavy. Od lyžování přes objevování přírodních a kulturních krás až po dovádění v zábavních parcích a hřištích, najde se tu zkrátka něco pro každého.

Jeseníky: lyžování, objevování i zábava pro celou rodinu

Chystáte se na lyžovačku s rodinou? Skvěle si ji užijete například ve Ski areálu Miroslav, kde nechybí ani lyžařská škola. Ski Jonas Park Ostružná zase láká luxusním dětským parkem, včetně dětského vleku, kolotoče a dalších atrakcí. Sázkou na jistotu je i Ski areál Praděd s lyžařskou školou a dětskými vleky.

Vyrážíte do Jeseníků v teplejších měsících? Pak je ideální čas na výlety. Pěšky nebo na kole se můžete vydat do Karlovy Studánky nebo na Praděd. Pro šikovnější sportovce jsou zde Rychlebské stezky, na kterých mohou do pedálů horského kola řádně šlápnout. V létě si nenechte ujít koupání v lomu Transgranit u Žulové nebo na Jesenickém koupališti, rájem pro děti jsou i Termály Losiny.

Skvělým cílem na delší výlet budou Lázně Jeseník, kde na děti čeká dětské a lanové hřiště, Park her Priessnitz s minigolfem a jinými venkovními hrami nebo Muzeum kostek a LEGO obchod. Navštívit můžete i Faunapark se zvířátky a samoobslužný Lesní bar v Lipové, v Ramzové na vás zase čeká adrenalinová jízda na minikárách a letní tubing.