Pobyt v Jeseníkách s dětmi

Vyrazte s rodinou na dovolenou do Jeseníků. Užijete si nejen lyžování, děti i dospělé nadchnout také zajímavé výlety, naučná muzea a výstavy a skvělé zábavní parky a dětské herny. Vyberte si některý z pobytů s dětmi v Jeseníkách a nudit se určitě nebudete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým


Jeseníky jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na severní Moravě. Zároveň jde o skvělé místo pro pobyt s dětmi, na které zde čeká spousta zábavy. Od lyžování přes objevování přírodních a kulturních krás až po dovádění v zábavních parcích a hřištích, najde se tu zkrátka něco pro každého.

Jeseníky: lyžování, objevování i zábava pro celou rodinu

Chystáte se na lyžovačku s rodinou? Skvěle si ji užijete například ve Ski areálu Miroslav, kde nechybí ani lyžařská škola. Ski Jonas Park Ostružná zase láká luxusním dětským parkem, včetně dětského vleku, kolotoče a dalších atrakcí. Sázkou na jistotu je i Ski areál Praděd s lyžařskou školou a dětskými vleky.

Vyrážíte do Jeseníků v teplejších měsících? Pak je ideální čas na výlety. Pěšky nebo na kole se můžete vydat do Karlovy Studánky nebo na Praděd. Pro šikovnější sportovce jsou zde Rychlebské stezky, na kterých mohou do pedálů horského kola řádně šlápnout. V létě si nenechte ujít koupání v lomu Transgranit u Žulové nebo na Jesenickém koupališti, rájem pro děti jsou i Termály Losiny.

Skvělým cílem na delší výlet budou Lázně Jeseník, kde na děti čeká dětské a lanové hřiště, Park her Priessnitz s minigolfem a jinými venkovními hrami nebo Muzeum kostek a LEGO obchod. Navštívit můžete i Faunapark se zvířátky a samoobslužný Lesní bar v Lipové, v Ramzové na vás zase čeká adrenalinová jízda na minikárách a letní tubing.