Dovolená na ostrově Rab

Písečné pláže, mělké tyrkysové moře a sluneční paprsky – tak zní recept na pohodovou letní dovolenou. Chorvatský ostrov Rab vám nabídne ty nejlepší podmínky pro relaxaci u vody. Těšte se na krásnou přírodu, turistické zázemí i bohaté vyžití všeho druhu. Vyberte si pobyt na ostrově Rab a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dáváte přednost písku před oblázky? Pak se vám na ostrově Rab bude rozhodně líbit. Tento slunný kus země vám totiž nabídne největší počet písečných pláží na Jadranu. Mimo to je Rab rovněž proslulý skvělým podnebím – zimy jsou mírné a v létě tu nepanují úmorná vedra. K tomu všemu se přidá skvělé turistické zázemí, nádherná krajina a je zaděláno na idylickou dovolenou, kterou si můžete užít třeba v páru, nebo s celou rodinou.

Písečné pláže, slunné dny a mělké moře – takový je pobyt na ostrově Rab

Na ostrově Rab vás čeká naprosto báječné koupání. Na Loparském poloostrově objevíte jednu z nejvyhledávanějších chorvatských pláží – Rajskou pláž s jemným pískem. Tuto 1,5 km dlouhou pláž si oblíbily především rodiny s dětmi, a to pro pozvolný vstup do moře a až 600 metrů dlouhou mělčinu. Mezi další oblíbené pláže patří Sahara, Lopar nebo Ciganka.

Pokud patříte mezi milovníky vodních radovánek, omrkněte naši nabídku hotelů přímo na pláži, nebo s bazénem. Milujete vodu, ale dáváte spíš přednost relaxaci?

Srdcem ostrova je hlavní město Rab, jehož návštěvu byste rozhodně neměli vynechat. Úzké uličky mezi kamennými domky dýchají romantickou atmosférou, kterou si brzy zamilujete. Prohlédnete si tu románskou katedrálu, kláštery a věže, které tvoří nezapomenutelnou siluetu města. V restauracích ochutnáte plody moře a jiné chorvatské speciality a v barech si dopřejete sklenku svého oblíbeného nápoje.