Dovolená v městečku Neustift im Stubaital

Městečko Neustift im Stubaital sousedí s ledovcem Stubai, díky čemuž se stalo vyhlášenou turistickou destinací. Středisko celoročně láká návštěvníky na široký výběr outdoorových aktivit, čerstvý vzduch, majestátní skály, křišťálově čistá jezera a dechberoucí panoramata. Neustift je také známý tím, že je vstřícným k rodinám s dětmi. Líbit se tu bude ale všem, kteří touží po klidné dovolené v přírodě. Vyberte si pobyt ve městě Neustift im Stubaital a užijte si vašimi blízkými nezapomenutelnou dovolenou.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Městečko Neustift im Stubaital najdete v nejkrásnější části Tyrolska, v údolí Stubaital. Neustift leží přibližně 25 kilometrů od Innsbrucku a díky své poloze u ledovce Stubai je jedním z nejoblíbenějších turistických středisek. O Neustiftu je také známo, že je městem, které myslí na rodiny s dětmi. Spoustu podniků i ubytovacích zařízení, ale i okolí, je skutečně family-friendly a plné zajímavých atrakcí pro nejmenší turisty.

Objevte to nejkrásnější z okolí ledovce Stubai

Na ledovci Stubai stojí největší ledovcový lyžařský areál. Zimní sporty si na něm užijete ve výšce 3210 metrů nad mořem. Sezóna tu začíná na podzim a končí na jaře. Rodiny s dětmi se mohou těšit na mírné a široké sjezdovky, zkušení jezdci na sportovní tratě a freerideři na rozlehlé terény. Ve Stubaiském údolí se rovněž nachází tři menší střediska Schlick, Elfer a Serles.

Během léta okolní příroda láká k túrám i poklidným procházkám s nádhernými panoramaty. Jedním z nejkrásnějších výhledů se pyšní plošina Top of Tyrol, která stojí na ledovci Stubai. Vyhlídková plošina vyčnívá 9 metrů přes skálu a je z ní vidět na Stubaiské Alpy i Dolomity.

U horské stanice Eisgrat se bude líbit malým i velkým. Na vrcholu je přivítá šest metrů vysoký mamut. Ten v sobě ukrývá lano na šplhání i hrací stůl na piškvorky. Až si děti dostatečně vyhrají, mohou se sklouznout po chobotě dolů.

Další oblíbené výletní cíle v okolí Neustiftu

  • Přímo z Neustiftu vás vyveze kabinová lanovka na horu Elfer, na které stojí průchozí sluneční hodiny.

  • Projděte se unikátní stezkou, WildeWasserWeg, podél potoka Ruetz a vodopádu Grawa.

  • Nádherné přírodní scenérie, ale i osvěžení ve vodě nabízí návštěvníkům jezero Mutterberger See.

  • Velké oblibě se též těší horské zábavní parky v Mieders a Fulpmes.