Dovolená ve městě Bovec

Milujete adrenalin, vodní sporty a pěší turistiku? Pak rozhodně musíte vyrazit na dovolenou do Bovce, malebného městečka v přenádherných Julských Alpách. Bovec je malé, zato skvělé městečko. Nechybí zde výborné restaurace, kavárny, bary, ani obchody, ve kterých seženete skoro vše, co si usmyslíte. Letovisko můžete navštívit během celého roku, nejvíc to tu žije v létě, kdy Bovec vítá všechny nadšence adrenalinových sportů. Avšak ani v zimě se tu nudit nebudete, a to díky lyžařskému středisku Kanin.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Cesta do Bovce není nijak složitá, můžete využít hromadnou dopravu, avšak jízda autem je značně kratší a pohodlnější. Z Brna do Bovce dojedete přibližně za 6 hodin, z Prahy zhruba za 8.

Město vás svým přímořským zevnějškem okouzlí na první pohled. Okolí Bovce zdobí nádherné přírodní scenérie s kopci, které se tyčí vysoko do nebe. Údolí Soča, ve kterém se středisko nachází, patří mezi nejkrásnější kouty ve Slovinsku.

Z Bovce si odvezete ty nejkrásnější vzpomínky

V Bovci sídlí několik agentur nabízejících nejrůznější adrenalinové zážitky, ať už na vodě či na souši. Vyzkoušejte rafting, canyoning, populární hydrospeeding nebo si užijte zběsilou jízdu na zipline. Oddávat se však můžete i tradičním aktivitám, jako jsou pěší túry nebo cykloturistika. Údolím Soči se táhne několik tras, které vás vyvedou na horu Mangart či nejvyšší vrchol SlovinskaTriglav.

Do Bovce můžete vyrazit i s malými cestovateli, se kterými lze podniknout některý z méně náročných výletů. Oblíbeným cílem, nejen pro rodiny s dětmi, je vodopád Kozjak a Velika Korita nebo pohádkový Šunikov vodni gaj.

Náš tip: Toužíte po romantickém pobytu ve dvou, nebo chcete vyjet na dovolenou s celou rodinou? V naší nabídce naleznete balíčky, které jsou připravené speciálně pro páry a pro výletníky s dětmi.