Pobyty ve Slovinsku pro dva

Slovinsko znají mnozí cestovatelé pouze jako tranzitní zemi při jízdě do Chorvatska. A to je opravdu škoda! V zemi o méně než třetinové rozloze Česka si můžete užít skutečně vše, co vás napadne. Túry a zimní sporty v Alpách, koupání se v moři a procházky po přístavech, historická města plná architektonických skvostů i odpočinek v termálních lázních s léčivou vodou. Vydejte se na pobyt ve Slovinsku pro dva a poznejte krásy této země společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se celé naší rodině moc líbil. Jedná se o klidnou lázeňskou lokalitu s krásným parkem a působivou architekturou. V hotelu Švicarija na vás dýchne historie a okouzlí vás pohádkové interiéry a exteriéry. Po výletech do okolí oceníte bufetovou polopenzi i dokonalé wellness vyžití. V chladnějších dnech přijdou vhod horké termální prameny, díky nimž je venkovní koupání příjemným relaxem.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotelový areál Terme Snovik se nachází daleko od ruchu civilizace, v krásné přírodě uprostřed lesů. Hned jak vystoupíte z auta ucítíte čerstvý čistý vzduch. V hlavní budově sídlí recepce, restaurace a lázně. Domky s pokoji jsou rozesety po celém areálu a jsou vkusně zařízené, a to včetně balkonu. Z oken je krásný výhled na okolní kopce. Hotel je ideálním výchozím bodem pro toulky turistickými trasami. Skvělé chvíle si zde užijete i během deštivých dnů – lenošit můžete u termálního bazénu či v saunách. Pobyt vřele doporučuji milovníkům přírody a klidu. Krásně jsem si zde odpočinuli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Pokud jste Slovinskem už alespň porojížděli, zajisté vás upoutala neuvěřitelně čistá příroda i vodní toky i zvlněná krajina posetá stovkami strmých kopců posetých malebnými kostelíky. Udělejte napříště ze Slovinska hlavní cíl své cesty a přesvědčte se sami o rozmanitých krásách této malé země.

Slovinská nej a ještě něco navíc

Pokud byste se zeptali Slovinců, co je největší pýchou jejich země, asi byste si vyslechli různé odpovědi. Velmi pravděpodobně by ovšem odpovědím stejně jako slovinské krajině dominoval Triglavský národní park s nejvyšším vrchem země Triglav (2 864 m n. m.). Ten naši Sněžku převyšuje opravdu hodně a jeho silueta vidět opravdu zdaleka. Bude vás provázet při prohlídce hlavního města Lubľane, bude tvořit krásné pozadí jezera Bled se slavným kostelíkem stojícím na ostrově a při skutečně dobré viditelnosti je možné Triglav vidět až z přímořského města Piran. Hory si zde tak alespň z dálky užijete, i pokud turistice zrovna neholdujete – například při procházce po uličkách historických měst nebo během odpočinku v některých z mnoha slovinských termálních lázní.

Toužíte po pobytu skutečně na vysoké úrovni? Nechte se inspirovat tipy na ubytování (nejen) ve Slovinsku, které pro vás osobně ověřili členové Travelking týmu. Označení „Osobně ověřeno“ získaly jen ty hotely, kde si někdo z nás užil pohodlné ubytování, lahodnou stravu a kde se perfektně odpočívalo ve wellness. Jedině takový pobyt bychom totiž doporučili i vám. Přečtěte si také recenze Osobně ověřených hotelů a vyberte si pobyt přesně podle vašich představ.