Wellness pobyty ve Vysokých Tatrách

Za fantastickou aktivní dovolenou v horách nemusíte jezdit přes půl světa. Vysoké Tatry vám nabídnou vše, co potřebujete – nádhernou přírodu, turistické trasy, lanovky i parádní sjezdovky. Vyberte si wellness pobyt ve Vysokých Tatrách a po návratu z hor si dopřejte zasloužený relax ve vířivce nebo sauně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Nespočet příležitostí k rekreaci, sportu i odpočinku. Wellness pobyty ve Vysokých Tatrách potěší každého, ať už je jeho představa o ideální dovolené jakékoliv. Oblast nejvyššího slovenského pohoří, které patří i do biosférických rezervací UNESCO, vás okouzlí netknutou přírodou i spoustou atrakcí, díky kterým bude vaše dovolená ještě pestřejší.

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách – relax ve stínu slovenských velehor

Do Vysokých Tater můžete vyrazit kdykoliv během roku. Od jara až do zimy tu na vás čeká aktivní vyžití a nekonečně možností pro trávení volného času. V létě se těšte na vysokohorské túry, koupání i cyklistiku. V zimě sem zase vyrazte za fantastickými sjezdovkami a běžkařskými tratěmi. Ať už se budete věnovat jakékoliv aktivitě, určitě oceníte wellness v podobě privátní vířivky nebo sauny.

Wellness pobyty ve Vysokých Tatrách povýší vaši dovolenou v krásné slovenské krajině na novou úroveň. Budete se moct oddat odpočinku v bazénu nebo hotelové wellness zóně. Samozřejmostí jsou pobyty s polopenzí nebo s bohatou snídaní, díky které dobijete baterky hned po ránu. Abyste si byli jisti kvalitou vašeho hotelu, vybírejte z [osobně ověřených pobytů], u kterých jsme služby vyzkoušeli za vás.

A kam vyrazit na výlet, když si zrovna nebudete užívat neomezeného wellness? Tipů na zajímavá místa je ve Vysokých Tatrách opravdu nespočet. Minout byste neměli Gerlachovský ani Lomnický štít se slavnou lanovkou. Vypravte se také ke Štrbskému plesu nebo objevte Kmeťov vodopád. Chybět vám nebude ani kultura, ponořte se do historie třeba na hradě Kežmarok nebo navštivte jedno z muzeí.