Wellness pobyty ve Vratislavi

Prozkoumejte jedno z nejkrásnějších polských měst. Na 12 ostrovech objevíte historické skvosty, útulné uličky a romantická zákoutí. Kavárny, bary a restaurace vám přivítají na každém rohu, stejně jako zajímavá muzea a galerie. Sáhněte po wellness pobytu ve Vratislavi a vylepšete svou dovolenou ještě o intimní chvíle ve vířivce nebo relax v sauně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.”

Aneta Aleszczyk
Aneta Aleszczyk
Marketingový tým


Na dvanácti ostrůvkách na březích řeky Odry se rozprostírá nádherné historické město Vratislav. Vydejte se sem za poznáním, zábavou i relaxem. Najdete tu historické památky a kulturní zajímavosti, užijete si pochůzky po městě i posezení v útulných kavárnách a v neposlední řadě také odpočinek ve wellness zóně vašeho hotelu.

Wellness pobyt ve Vratislavi – relax na pozadí impozantní architektury

Vratislav si užijí zejména milovníci historie a obdivovatelé architektury. Spousta krásných staveb, z nichž některé hrdě patří na seznam UNESCO, vás však okouzlí, i pokud jste laici. Nadýcháte se kouzelné atmosféry, která vládne ve vratislavských ulicích, okusíte výborné regionální pokrmy a projdete se po rozkvetlých parcích. Ovzduší je tu prostoupené romantikou, a tak jde o ideální destinaci pro zamilovanou dovolenou.

Vyberte si wellness pobyt ve Vratislavi, který splní vaše očekávání. Vaše dovolená bude o něco lepší, když si dopřejete chutnou stravu přímo na ubytování. Nebudete se muset o nic starat, a ještě si pochutnáte. V nabídce najdete pobyty s polopenzí, plnou penzí nebo bohatou snídaní, která vám pomůže vykročit do dne tou správnou nohou. K tomu ještě báječné wellness a k dokonalosti bude scházet jen opravdu velmi málo.

A co si ve Vratislavi musíte prohlédnout? Určitě neminete Vratislavský dóm neboli katedrálu sv. Jana Křtitele, která dominuje historickému centru. Nevynechejte ani procházku po Rynku, Trhovém náměstí, které je známé pro kouzelnou atmosféru, skleněnou fontánu a pouliční muzikanty. Navštivte také Halu Století, Vratislavskou radnici nebo místní zoologickou zahradu**.