Wellness pobyty v Rajeckých Teplicích

Relax hodný bohů. Takový si užijete při wellness pobytu v Rajeckých Teplicích, kde na vás čeká proslulé Spa Aphrodite s termálními bazény, saunovým světem a pestrou nabídkou masáží a procedur. Vydejte se do lázní s duší antiky a okuste jaké to je, být v sedmém nebi.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Není náhoda, že termální pramen, který vyvěrá v Rajeckých Teplicích, nese jméno řecké bohyně krásy a mládí Afrodité. Léčivá minerální voda o teplotě až 38 °C vám pomůže s různými zdravotními neduhy od problémů s pohybovým ústrojím až po nervová onemocnění. Vyberte si wellness pobyt v Rajeckých Teplicích a užijte si chvilky relaxu, které si zasloužíte.

Wellness v Rajeckých Teplicích – relaxujte jako bohyně Afrodité

Lázeňský pobyt v Rajeckých Teplicích vám přijde vhod, pokud potřebujete pomoci s léčbou svých zdravotních problémů, ale i tehdy, potřebujete-li vydechnout. Ve vyhlášeném Spa Aphrodite se vám dostane mimořádného komfortu a pohodlí, díky kterému se oprostíte od všedních starostí. Ubytujete-li se v hotelech propojených s lázněmi můžete se rozmazlovat, kdykoliv budete mít chuť.

Čeká tu toho na vás víc, než tušíte. Místo jedné finské sauny, celý saunový svět. Místo plaveckého bazénu, celý [bazénový komplex] vnitřních i venkovních termálů. Místo lenošení, luxusní hýčkání v podobě masáží, koupelí a procedur. Relax v Rajeckých Teplicích je radostí i kvůli nádhernému antickému interiérů lázní Aphrodite.

Co nabídnout má i malebné okolí Rajeckých Teplic. Příroda obklopující lázeňské město je protkaná turistickými i cykloturistickými trasami, díky kterým se můžete vypravit na zajímavá místa, třeba do Súľovských skal. Za zmínku stojí Naučná stezka Ztracený budzogáň nebo Lietavský hrad. Navštivte také skanzen Čičmany či nedalekou Žilinu.