Wellness pobyty v Bešeňové

Místo jako stvořené k relaxu. To je slovenské lázeňské město Bešeňová, které proslulo největším termálním aquaparkem na Slovensku. Tobogány, saunový svět a několik bazénů s geotermální vodou vám zajistí idylickou rodinnou dovolenou. Vyberte si navíc ještě wellness pobyt v Bešeňové a dopřejte si odpočinek i za branami aquaparku.

Načítám nabídky...


Lázeňské město Bešeňová je známé především kvůli obrovskému termálnímu aquaparku, ve kterém si užijí spoustu zábavy děti i rodiče. Najdete tu nespočet tobogánů, skluzavek, bazén s vlnobitím, saunový svět a hned několik bazénů s geotermální vodou. Pokud si vyberte wellness pobyt v Bešeňové, můžete si dopřávat neomezený relax po celý den.

Vyrazte na wellness pobyt v Bešeňovské v největším aquaparku na Slovensku

Wellness pobyt v Bešeňové pro vás bude opravdu výjimečným zážitkem. Relaxovat a užívat si vodních radovánek do sytosti můžete po celý svůj pobyt. To vše navíc krásném prostředí slovenské přírody. Hornatá krajina vás přivítá s otevřenou náručí a nabídne vám atraktivní turistické i cyklistické trasy a svěží rozkvetlé louky. Dobře po duši i po těle vám bude také v samotném malebném městečku, kde vládne dokonalý klid.

Vybírejte z wellness pobytů se [saunou]https://travelking.cz/sauna), vířivkou nebo vlastním termálním bazénem. Chcete-li odpočinek pozvednou ještě na vyšší úroveň, využijte balíčků s masážemi nebo procedurami a nechte ruce profesionálů postarat se o vaše maximální pohodlí. Dejte šanci také pobytům se štítkem „Osobně ověřeno“, které jsme vyzkoušeli za vás a můžeme vám je všemi deseti doporučit.

Bešeňová to není jen aquapark. Naplánujte si také výlety do okolí, protože je rozhodně, o co stát. Zajímavý je nedaleký přírodní výtvor Bešeňovské travertiny. Navštívit můžete také Chočské vrchy nebo Liptovská Mara, oblasti perfektní pro výlety pěšky i na kole. Vydejte se také za Lúčanským vodopádem nebo do Archeoskanzenu Havránok.