Wellness pobyty s procedurami

Každý z nás si jednou za čas zaslouží pauzu od pracovního shonu i stresu všedních dní. Dopřejte si pořádný odpočinek i vy! Vydejte se na wellness pobyt a nechte všechny své starosti rozpustit ve vířivce nebo v relaxačním bazénu. Chcete-li si dopřát něco extra, vyberte si pobyt s procedurami. Masáž, zábal či relaxační koupel od profesionálů uvolní nejen napjaté tělo, ale také mysl.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsem byl poprvé a jednalo se o úžasný zážitek. Krásná architektura, příjemní lidé a plno zeleně. Také hotel je krásně architektonicky řešený a má velmi milý a profesionální personál. Hotel je spíše menší, působí rodinně, proto jsme se tu cítili opravdu vítáni. K tomu tu jsou prostorné pokoje, krásný výhled do zahrady a k tomu naprostý klid a ticho. Villa Smetana pro nás byla super volbou i proto, že je možné ubytovat se s pejskem. Pokud znovu vyrazíme do Karlových Varů, určitě jejich služby rádi znovu využijeme. ”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Při příjezdu nás hned pohltila skvělá domácká atmosféra, která je přítomná jak mezi personálem, tak v celém hotelu. Tady se snad ani nejde vztekat. Apartmán byl prostorný a čistý, po všech procedurách jsme na zdravotních matracích spali jako Budulínci. :). Prosklená terasa, kde se podávalo jídlo, nabízela krásný výhled na rybníky a okolní louky. Pokud sem zavítáte s dětmi, určitě doporučuji poptat možnost ubytování v Jesenických houbičkách. Kdo by nechtěl zkusit bydlet jako Šmoulinka nebo Taťka Šmoula?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodní tým


Jak si představujete dokonalý odpočinek? Stačí vám krátký šlofík na gauči nebo procházka v přírodě? Ty ale někdy k nabrání nových sil nestačí. Pokud potřebujete skutečně vypnout a zapomenout na všechny starosti, vydejte se na wellness pobyt plný hýčkání při procedurách.

Kde si užijete ten nejlepší wellness pobyt s procedurami?

Odpočinek ve vířivce, masáž vodními tryskami v relaxačním bazénu či pořádné prohřátí se v sauně… něco k tomu ještě chybí? Pokud ano, dopřejte si k odpočinku ve wellness i nějakou proceduru, která uvolní i toho největšího workoholika. Mnoho wellness hotelů nabízí ve svých spa centrech například různé druhy masáží, a také relaxační koupele s voňavými přísadami či zábaly, jaké vám vrátí krásu i mládí.

Přemýšlíte, kam na wellness pobyt v Česku? Vsaďte na jistotu a vydejte se do kteréhokoliv z měst tzv. lázeňského trojúhelníku, která všechna patří mezi 11 nejlepší lázeňských měst podle hodnocení UNESCO. Jedná se o Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Ve všech těchto městech na vás čeká příjemná atmosféra, mnoho léčivých pramenů, zajímavá architektura a samozřejmě špičkové lázeňské služby.

Pokud toužíte po odpočinku a nových zážitcích v zahraničí, vydejte se na wellness pobyt na Slovensko, nebo do Maďarska, které je termálními lázněmi proslulé po celém světě.

Máte toho v práci už nad hlavu a na dovolenou potřebujete co nejdřív? Vyberte si z naší nabídky pobytů Last Minute vyrazte za zaslouženým oddychem ve vířivce nebo v relaxačním bazénu klidně ještě dnes.