Wellness pobyty s procedurami

Každý z nás si jednou za čas zaslouží pauzu od pracovního shonu i stresu všedních dní. Dopřejte si pořádný odpočinek i vy! Vydejte se na wellness pobyt a nechte všechny své starosti rozpustit ve vířivce nebo v relaxačním bazénu. Chcete-li si dopřát něco extra, vyberte si pobyt s procedurami. Masáž, zábal či relaxační koupel od profesionálů uvolní nejen napjaté tělo, ale také mysl.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Jak si představujete dokonalý odpočinek? Stačí vám krátký šlofík na gauči nebo procházka v přírodě? Ty ale někdy k nabrání nových sil nestačí. Pokud potřebujete skutečně vypnout a zapomenout na všechny starosti, vydejte se na wellness pobyt plný hýčkání při procedurách.

Kde si užijete ten nejlepší wellness pobyt s procedurami?

Odpočinek ve vířivce, masáž vodními tryskami v relaxačním bazénu či pořádné prohřátí se v sauně… něco k tomu ještě chybí? Pokud ano, dopřejte si k odpočinku ve wellness i nějakou proceduru, která uvolní i toho největšího workoholika. Mnoho wellness hotelů nabízí ve svých spa centrech například různé druhy masáží, a také relaxační koupele s voňavými přísadami či zábaly, jaké vám vrátí krásu i mládí.

Přemýšlíte, kam na wellness pobyt v Česku? Vsaďte na jistotu a vydejte se do kteréhokoliv z měst tzv. lázeňského trojúhelníku, která všechna patří mezi 11 nejlepší lázeňských měst podle hodnocení UNESCO. Jedná se o Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Ve všech těchto městech na vás čeká příjemná atmosféra, mnoho léčivých pramenů, zajímavá architektura a samozřejmě špičkové lázeňské služby.

Pokud toužíte po odpočinku a nových zážitcích v zahraničí, vydejte se na wellness pobyt na Slovensko, nebo do Maďarska, které je termálními lázněmi proslulé po celém světě.

Máte toho v práci už nad hlavu a na dovolenou potřebujete co nejdřív? Vyberte si z naší nabídky pobytů Last Minute vyrazte za zaslouženým oddychem ve vířivce nebo v relaxačním bazénu klidně ještě dnes.