Wellness pobyty s procedurami

Každý z nás si jednou za čas zaslouží pauzu od pracovního shonu i stresu všedních dní. Dopřejte si pořádný odpočinek i vy! Vydejte se na wellness pobyt a nechte všechny své starosti rozpustit ve vířivce nebo v relaxačním bazénu. Chcete-li si dopřát něco extra, vyberte si pobyt s procedurami. Masáž, zábal či relaxační koupel od profesionálů uvolní nejen napjaté tělo, ale také mysl.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Spa Hotelu IRIS jsme si užili na maximum. Hotel byl v příjemné klidné lokalitě a zároveň kousek od samotného centra lázní. Na pokoji s moderním zařízením a balkonem jsme si skvěle odpočinuli. Na stravu v podobě bufetových snídaní a večeří jsme se vždycky těšili a pokaždé jsme se skvěle najedli. Od pobytu v lázních jsme očekávali, že si pořádně odpočineme, a to se také splnilo. Menší, ale skvěle vybavené wellness i špičkové procedury nám moc prospěly. Možnosti výletů jsou v Karlových Varech opravdu bohaté a doporučujeme při nich ochutnat skvělé karlovarské oplatky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Jak si představujete dokonalý odpočinek? Stačí vám krátký šlofík na gauči nebo procházka v přírodě? Ty ale někdy k nabrání nových sil nestačí. Pokud potřebujete skutečně vypnout a zapomenout na všechny starosti, vydejte se na wellness pobyt plný hýčkání při procedurách.

Kde si užijete ten nejlepší wellness pobyt s procedurami?

Odpočinek ve vířivce, masáž vodními tryskami v relaxačním bazénu či pořádné prohřátí se v sauně… něco k tomu ještě chybí? Pokud ano, dopřejte si k odpočinku ve wellness i nějakou proceduru, která uvolní i toho největšího workoholika. Mnoho wellness hotelů nabízí ve svých spa centrech například různé druhy masáží, a také relaxační koupele s voňavými přísadami či zábaly, jaké vám vrátí krásu i mládí.

Přemýšlíte, kam na wellness pobyt v Česku? Vsaďte na jistotu a vydejte se do kteréhokoliv z měst tzv. lázeňského trojúhelníku, která všechna patří mezi 11 nejlepší lázeňských měst podle hodnocení UNESCO. Jedná se o Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Ve všech těchto městech na vás čeká příjemná atmosféra, mnoho léčivých pramenů, zajímavá architektura a samozřejmě špičkové lázeňské služby.

Pokud toužíte po odpočinku a nových zážitcích v zahraničí, vydejte se na wellness pobyt na Slovensko, nebo do Maďarska, které je termálními lázněmi proslulé po celém světě.

Máte toho v práci už nad hlavu a na dovolenou potřebujete co nejdřív? Vyberte si z naší nabídky pobytů Last Minute vyrazte za zaslouženým oddychem ve vířivce nebo v relaxačním bazénu klidně ještě dnes.