Last minute wellness pobyt

Každý by si měl čas od času řádně odpočinout a právě wellness pobyty jsou na tohle ideální. Nechte se během svého pobytu hýčkat během různých wellness procedur a ještě ušetřete díky výhodné last minute ceně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Toužíte po odpočinku? Dopřejte si ho co nejdříve! Stačí si vybrat z pestré nabídky last minute wellness pobytů a relax v krásném prostředí na sebe nenechá dlouho čekat. Vyberte si dovolenou v Česku nebo zahraničí za dobrou cenu a sbalte si kufry, protože za chvíli vyrážíte.

Kam vyrazit na last minute wellness pobyt?

Když si potřebujete na chvíli odpočinout, jsou wellness pobyty tou nejsprávnější volbou. Ve vířivce necháte rozplynout všechen stres, ve finské sauně prohřejte celé tělo a v bazénu si dopřejte trochu zdravého pohybu. Navíc díky neomezenému wellness budete moci relaxovat, kdykoliv se vám zachce.

A kam vyrazit? Možností máte nespočet. Zůstaňte v Česku a vydejte se třeba na wellness pobyty do lázní. Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo Luhačovice jsou vyhlášenými relaxačními ráji, ve kterých vám nebude nic scházet. Skvělé wellness pobyty vás ale čekají napříč celou republikou, v horách i historických městech.

Za dokonalými zážitky se vydejte za hranice, třeba k našim sousedům. Polsko vám nabídne prvotřídní wellness služby třeba v lázních Świeradów-Zdrój nebo Kudowa Zdrój anebo o kousek dál k Baltskému moři. Luxusní wellness pobyty nabízí také hotely v Maďarsku, které bývají propojené s termálními lázněmi.