Wellness pobyty v lázních Dudince

Vypravte se za relaxem na jižní Slovensko. Malebné lázně Dudince vás přivítají s otevřenou náručí. Léčivé prameny vám pomohou se zdravotními problémy a příjemné lázeňské prostředí rozveselí vaši duši. Vybírejte mezi wellness pobyty v lázních Dudince a dopřejte si odpočinek po zásluze a jednu z nejvzácnějších minerálních vod na světě.

Načítám nabídky...


Na jižním Slovensku na vás vyčkává lázeňské městečko Dudince. Díky své poloze jde o slovenské lázně s nejteplejším klimatem, a tak se tu budete cítit velmi příjemně. Nejen díky příznivému počasí a prosluněným ulicím, ale také díky profesionální péči, která kloubí tradiční i moderní přístupy.

Proč vyrazit na wellness pobyt do lázní Dudince?

V lázních Dudince vás budou léčit nejen ozdravná voda, ale také sluníčko a ticho, které tu panuje. Vyberte si [hotely propojené s lázněmi]https://travelking.cz/propojene-s-laznemi), ať jste stále blízko minerálním pramenům. Dudince jsou vhodné pro pacienty se srdečně-cévními nebo pohybovými problémy, vyrazit sem můžete však i za prostým odpočinkem. Léčit vaše potíže bude jedna z nejvzácnějších minerálních vod na světě, která je jedinečná kombinací oxidu uhličitého a sirovodíku.

Wellness pobyty vám navíc přinesou také možnost strávit intimní chvíle ve vířivce, zaplavat si v hotelovém bazénu nebo si dopřát hřejivý odpočinek v sauně. Samozřejmostí je i výtečná zdravá strava, která ke každému lázeňskému pobytu zkrátka patří. Na výběr máte z balíčků s polopenzí, plnou penzí nebo s bohatou [snídaní]https://travelking.cz/snidane).

A kam vyrazit na výlet, když vám zbude trochu volného času? V okolí města Dudince můžete objevovat přírodní i kulturní bohatství. Poblíž se nachází unikátní Tesárská roklina, kaňonovité údolí se čtyřmi vodopády. Navštívit můžete také Dúpence – tajemné skalní úkryty, nebo skalní obydlí Brhlovce. Nevynechejte ani opevněný klášter Bzovík či Bánskou Štiavnicu ze seznamu UNESCO.