Wellness pobyty v Podhajské

Objevte Mrtvé moře na Slovensku. Léčivé prameny, které vyvěrají v lázeňském městečku Podhájska, vám pomohou se zdravotními problémy i psychickou zátěží. Uvolněte se, vydechněte a nechce se hýčkat v kraji, kde má lenošení své místo po celý rok. Wellness pobyty v Podhájské jsou vám k službám. Tak vybírejte.

Načítám nabídky...


Odpočívat u Mrtvého moře, a přitom neletět přes půl světa? I to je možné. Léčivá voda ve slovenských lázních Podhájská má totiž stejné vlastnosti jako unikátní slané moře v Izraeli. Pomůže s dýchacími obtížemi, uleví rovněž od kožních problémů. Nápomocná vám bude také při bolestech zad nebo kloubů. Lázně Podhájská mají však brány otevřené pro každého, kdo si potřebuje odpočinout od každodenních starostí a dopřát trochu klidu tělu i mysli. Stačí si jen zvolit jeden z wellness pobytů v Podhájské a odpočinek může začít.

Na wellness pobyt do Podhájské za nikdy nekončícím hýčkáním

Wellness pobyt v Podhájské není jen tak ledajaký wellness pobyt. Lenošit tu můžete v termálním koupališti, které sice již není napájeno termálními prameny, ale i tak nabízí ideální podmínky k celoročnímu odpočinku. K dispozici vám tu budou venkovní i vnitřní bazény i spousta vodních atrakcí pro malé i velké. Zavítat také můžete do Wellness centra Aquamarín s 9 bazény.

Samozřejmostí jsou také hotely propojené s lázněmi, kde najdete i vířivku a saunu, kde se můžete oddávat odpočinku, který potřebujete. V nabídce objevíte také nejrůznější druhy masáží a procedur. Aby toho nebylo málo, dopřejte si luxus v místních Římských lázních, kde se lze objednat také na pedikúru a manikúru.

Nejsou to však jen lázně, na co se do okresu Nové Zámky můžete těšit. V samotném městečku Podhájská si prohlédnete několik kostelů, podíváte se také do nedalekého kláštera Mariánská Čeľaď nebo Poutnické místo Studnička. Na výlet za historií se můžete vydat třeba do miniskanzenu Drevená dedinka.