Wellness pobyty v Dunajské Stredě

Ať už v týdnu, nebo o víkendu, v Dunajské Stredě si užijete báječnou dovolenou kdykoliv. Největším lákadlem jsou proslulé termální lázně a koupaliště, které můžete využívat po celý rok. Vyberte si jeden z wellness pobytů v Dunajské Stredě a dopřejte si dny plné sluníčka, úsměvů a ničím nerušeného relaxu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Malé městečko na jihu Slovenska vám nabídne prosluněné dny, profesionální péči, a především vyhlášené termální koupaliště Dunajská Streda. Wellness pobyty můžete kombinovat s výlety do okolí, odpočinkem v kavárnách nebo poznáním historického centra. Vydejte se do kraje, kde vás okouzlí nejen malebné městečko, ale také všudypřítomný klid a pohoda.

Pro děti, páry i seniory – Dunajská streda potěší všechny generace

Ráj pro všechny milovníky vody – to je termální koupaliště v Dunajské Stredě, za kterým se sjíždějí turisté ze země i z širokého okolí. Vyberte si hotel propojený s lázněmi a mějte to k hřejivému relaxu vždy jen pár kroků ze svého pokoje. Velkou předností Dunajské Stredy je rozmanitá zábava, díky které si tu každý přijde na své. Jde tak o ideální destinaci pro rodinnou dovolenou.

Děti si užijí spoustu legrace na skluzavkách nebo tobogánech, rodiče mohou relaxovat v sauně nebo na lehátkách u bazénu. Zamilované páry zase ocení intimní chvilky v privátní vířivce, kde se rozplynou všechny starosti. Také senioři budou mít z Dunajské Stredy radost. Krásné parky a cesta kolem Dunaje lákají k příjemným vycházkám a léčivá voda pomůže s nejedním zdravotním problémem. Ať už tu každý bude hledat něco jiného, na chutné polopenzi si pochutnají všichni.

V centru Dunajské Stredy narazíte na několik muzeí, galerií i historických památek. V okolí objevíte také unikátní kolový vodní mlýn v Jahodné nebo Malkia park, kde se starají o opuštěná zvířata, ale pozor nenajdete tu psy a kočky, ale pořádné šelmy, jako jsou medvědi nebo pumy. Odpočívat můžete také při procházkám kolem Dunaje, které přináší nevšední výhledy na město i okolní přírodu.