Wellness pobyty v Piešťanech

Vysněný lázeňský pobyt? Vyzkoušejte slovenské Piešťany, lázně s více než stoletou tradicí. Čeká tu na vás vše, co od odpočinkového a léčebného pobytu čekáte, a ještě o něco navíc. Léčivé termální prameny vám pomohou se zdravotními problémy, kolonáda a rozkvetlé parky zase zklidní vaši mysl. Tak který wellness pobyt v Piešťanech se vám zalíbí?

Načítám nabídky...


Léčivé prameny o teplotě až 69 °C vyvěrají z hloubky téměř dvou kilometrů ve lázních Piešťany. Lázně v těchto slovenských končinách mají dlouhou, stoletou tradici, a tak vás potěší profesionálním přístupem. Hosté se tu léčí s problémy s pohybovým aparátem a nervovým systémem. Piešťany prosluly také jako přední evropské lázně pro léčbu revmatismu.

Proč vyrazit na wellness pobyt do Piešťan?

V Piešťanech se budete mít jako v pohádce. Čekají vás tu koupele, bahenní procedury, zábaly i masáže. Právě sirné bahno je pro Piešťany typickým prvkem. Tzv. bahnisko označuje koupel s přírodním dnem z původního Piešťanského bahna. Součástí jsou i minerální prameny, které můžete popíjet a podpořit tak svou sílu a zdraví.

Nejen lázně jsou tím, co vás do Piešťan naláká, výjimečné je také samotné město. Těšit se můžete na malebnou kolonádu, rozkvetlé parky a útulné kavárny. Uprostřed Piešťan se nachází lázeňský ostrov s luxusními hotely, bujnou zelení a wellness centrem. Zaujme vás také bohatá nabídka ubytování – nechybí tu hotely přímo propojené s lázněmi, penziony s polopenzí nebo balíčky s neomezeným wellness.

V Piešťanech nechybí ani bohaté kulturní využití a několik zajímavých památek. Najdete tu třeba Dům umění nebo Balneologické muzeum. V okolí můžete naplánovat výlet do jeskyně Čertova pec, ke slovanskému hradišti Valy v Bojné nebo na vyhlídku Visiace skály.