Wellness pobyty v Komárnu

Hledáte-li příjemné místo k odpočinku, Komárno vás okouzlí. Romantické slovenské město na jihu země může nabídnout vše, co si od idylické dovolené představujete. Po celý rok tu můžete relaxovat v termálních lázních, kde na vás čeká spousta zábavy, hýčkání i dobrého jídla. Tak popadněte plavky a vyrazte, protože všechno ostatní vám wellness pobyt v Komárnu spolehlivě zajistí.

Načítám nabídky...


Komárno je místem plným sluníčka, pozitivně naladěných lidí i historických památek. Jižní město si získává srdce turistů především obrovským termálním koupalištěm, za kterým se sjíždí lidi ze širokého okolí. Vyberete-li si wellness pobyt v Komárnu, který splňuje vaše očekávání a užijete si ničím nerušený odpočinek s těmi, které máte rádi.

Do Komárna za wellness, do Komárna za zábavou

Termální ráj na jihu Slovenska – i tak bys se dalo nazvat Komárno. V místním koupališti si můžete dopřávat vodní radovánky kdykoliv během roku. Líbit se tu bude všem generacím. Děti se vydovádí v bazénech se skluzavkami a tobogány, dospělí ocení klid ve vířivce nebo relax ve vyhřáté sauně. Malí i velcí se také budou bavit při procházkách malebným městem a výlety do okolí za kulturními i přírodními zajímavostmi.

Oceníte také hotely přímo propojené s lázněmi, díky kterým to ze svého ubytování budete mít za relaxem jen pár kroků, které hravě urazíte i v županu a pantoflích. Tím ale váš komfort nekončí. Vybírejte podle chuti z pobytů s plnou penzí, polopenzí i bohatou kontinentální snídaní. Stále vám to nestačí? Pak sáhněte po balíčku s masážemi nebo procedurami a odevzdejte se do rukou profesionálů. Chybu neuděláte, když vsadíte na osobně ověřený pobyt, který jsme vyzkoušeli za vás.

Komárno to nejsou jen termální lázně. Bude vás bavit i samotné město, jeho historické památky a noční i denní zábava v ulicích. Při procházkách nevynechejte Nádvoří Evropy nebo Komárňanskou pevnost. Přes Alžebětinský most můžete přejít Dunaj až do Maďarska, do sousedního města s téměř identickým názvem – Komárom. Kromě lázní a památek tu najdete i muzea, lapidárium nebo galerie.