Wellness pobyty ve Velkém Mederu

Relaxujte na jihu Slovenska od jara až do zimy. V lázeňském městě Velký Meder si dopřát léčivé i uklidňující účinky nejteplejšího minerálního pramene v celém zemi. Vyberte si wellness pobyt ve Velkém Mederu a užijte si odpočinek i zábavu v termálním aquaparku Thermal Corvinus.

Načítám nabídky...


Kdo by netoužil po dovolené plné sluníčka a hýčkání? Vydejte se za ní na jih Slovenska, třeba do lázeňského města s proslulým termálním aquaparkem. Velký Meder se pyšní nejteplejším minerálním pramenem na Slovensku (92 °C). Léčivá voda z místního podzemí má příznivý vliv na pohybové ústrojí a klouby. Pomůže vám zregenerovat tělo i mysl a doplnit energii, a to kdykoliv během roku. Zvolte si wellness pobyt ve Velkém Mederu a už se začněte těšit.

Wellness pobyty ve Velkém Mederu – dovolená prozářená sluncem

Termální koupaliště a aquapark Thermal Corvinus představuje možnost odpočinku i zábavy pro celou rodinu. Objevíte tu *čtyři vnitřní a pět venkovních bazénů, tři tobogány, saunový svět nebo dětská hřiště. Součástí některých z nabízených balíčků jsou i masáže či procedury, jako jsou koupele, magnetoterapie nebo kosmetický salón.

Nechte sluníčko a termály, aby se o vás postaraly a starosti hoďte za hlavu. V rámci vašeho pobytu můžete počítat s polopenzí, plnou penzí nebo bohatou kontinentální snídaní. Nemusíte přitom strávit celý pobyt lenošením, vydejte se objevit také okolí Velkého Mederu. Rozhodně totiž má co nabídnout!

Neumíte si představit dovolenou bez výletů? Vypravte se třeba poznat Vodní dílo Gabčíkovo, Okočské jezero nebo Číčovské mrtvé rameno. Krásné procházky v přírody si užijete také chráněné oblasti Dropie. Děti potěší návštěva minizoo Malkia Park a milovníky adrenalinu Tarzánie Velký Meder s lanovým parkem.