Víkendový pobyt v lázních

Delší dovolená je v nedohlednu, ale i tak byste si rádi pořádně odpočinuli? Vydejte se na víkend do lázní a všechny starosti všedních dnů nechte doma. Příjemná lázeňská atmosféra, procházky po kolonádách a vynikající jídlo v kombinaci s léčebnými procedurami zajistí, že se v pondělí budete do práci vracet s čistou hlavou a plní nové energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud se cítíte unavení, přepracovaní a bez elánu, je to jasná známka toho, že si potřebujete pořádně odpočinout. Potřebujete-li si dobít baterky, je nejlepší volbou vypravit se na dovolenou do lázní. V případě, že zrovna nechcete či nemůžete čerpat dovolenou, je pro vás nejlepším řešením strávit v lázních aspoň víkend. Léčivá termální voda, čerstvý vzduch a nejrůznější léčebné procedury posílí a zregenerují vaše tělo i duši.

Kam na víkendový pobyt do lázní?

Pokud chcete mít jistotu, že o vás během pobytu na 2 až 3 dny bude postaráno jako v bavlnce, jeďte na pobyt to nejlepších českých lázní. Které to jsou? V České republice nenajdete oblast s tak bohatým výskytem minerálních a termálních pramenů jako v západním cípu země. Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně získaly dokonce v roce 2021 titul světového dědictví UNESCO. Vděčí za to unikátní kombinaci množství léčivých pramenů, špičkových lázeňských služeb a výjimečné architektury. Právě tato tři města se těší dlouhodobé oblibě i mezi zákazníky Travelkingu, což je další zárukou, že si pobyt zde užijete na maximum.

A co takhle spojit dovolenou v lázních s výletem za hranice? V rámci Evropy se největší popularitě těší vyhlášené maďarské termály. Na kratší a víkendové pobyty doporučujeme světově proslulé lázeňské město na úpatí rakouských Alp Bůk. Kro