Víkendové pobyty pro dva

Ve dvou se to lépe táhne, a tak i dovolenou si nejlépe užijete s parťákem či parťačkou! Sdílené zážitky se totiž počítají dvojnásob. Vydejte se na romantický pobyt s partnerem, za vínem s kamarádem či kamarádkou nebo si užijte nezapomenutelný wellness pobyt s mámou či tátou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Ve dvou se to lépe táhne! Během víkendu se svou polovičkou, kamarádem či jiným spolucestovatelem toho stihnete opravdu hodně. Na společně strávený čas, zábavu a zážitky budete ještě dlouho vzpomínat!

Kam na víkendový pobyt ve dvou?

Víkend je ideální příležitostí, jak uniknout z kolotoče všedních dní a udělat si čas na ty, na kterých vám záleží. Ať už se chystáte na víkendovou romantiku nebo si chcete užít dámskou či pánskou jízdu s přáteli, určitě oceníte, když bude součástí hotelu wellness. Cestovatelské zážitky je možné sbírat v každém věku, a tak zde máme i pestrý výběr pobytů pro seniory, které kombinují aktivní odpočinek s pořádnou dávkou zasloužené relaxace.