Víkendové pobyty pro dva

Ve dvou se to lépe táhne, a tak i dovolenou si nejlépe užijete s parťákem či parťačkou! Sdílené zážitky se totiž počítají dvojnásob. Vydejte se na romantický pobyt s partnerem, za vínem s kamarádem či kamarádkou nebo si užijte nezapomenutelný wellness pobyt s mámou či tátou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Ve dvou se to lépe táhne! Během víkendu se svou polovičkou, kamarádem či jiným spolucestovatelem toho stihnete opravdu hodně. Na společně strávený čas, zábavu a zážitky budete ještě dlouho vzpomínat!

Kam na víkendový pobyt ve dvou?

Víkend je ideální příležitostí, jak uniknout z kolotoče všedních dní a udělat si čas na ty, na kterých vám záleží. Ať už se chystáte na víkendovou romantiku nebo si chcete užít dámskou či pánskou jízdu s přáteli, určitě oceníte, když bude součástí hotelu wellness. Cestovatelské zážitky je možné sbírat v každém věku, a tak zde máme i pestrý výběr pobytů pro seniory, které kombinují aktivní odpočinek s pořádnou dávkou zasloužené relaxace.