Víkendové pobyty pro dva

Ve dvou se to lépe táhne, a tak i dovolenou si nejlépe užijete s parťákem či parťačkou! Sdílené zážitky se totiž počítají dvojnásob. Vydejte se na romantický pobyt s partnerem, za vínem s kamarádem či kamarádkou nebo si užijte nezapomenutelný wellness pobyt s mámou či tátou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Ve dvou se to lépe táhne! Během víkendu se svou polovičkou, kamarádem či jiným spolucestovatelem toho stihnete opravdu hodně. Na společně strávený čas, zábavu a zážitky budete ještě dlouho vzpomínat!

Kam na víkendový pobyt ve dvou?

Víkend je ideální příležitostí, jak uniknout z kolotoče všedních dní a udělat si čas na ty, na kterých vám záleží. Ať už se chystáte na víkendovou romantiku nebo si chcete užít dámskou či pánskou jízdu s přáteli, určitě oceníte, když bude součástí hotelu wellness. Cestovatelské zážitky je možné sbírat v každém věku, a tak zde máme i pestrý výběr pobytů pro seniory, které kombinují aktivní odpočinek s pořádnou dávkou zasloužené relaxace.