Víkendové pobyty pro dva

Ve dvou se to lépe táhne, a tak i dovolenou si nejlépe užijete s parťákem či parťačkou! Sdílené zážitky se totiž počítají dvojnásob. Vydejte se na romantický pobyt s partnerem, za vínem s kamarádem či kamarádkou nebo si užijte nezapomenutelný wellness pobyt s mámou či tátou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Ve dvou se to lépe táhne! Během víkendu se svou polovičkou, kamarádem či jiným spolucestovatelem toho stihnete opravdu hodně. Na společně strávený čas, zábavu a zážitky budete ještě dlouho vzpomínat!

Kam na víkendový pobyt ve dvou?

Víkend je ideální příležitostí, jak uniknout z kolotoče všedních dní a udělat si čas na ty, na kterých vám záleží. Ať už se chystáte na víkendovou romantiku nebo si chcete užít dámskou či pánskou jízdu s přáteli, určitě oceníte, když bude součástí hotelu wellness. Cestovatelské zážitky je možné sbírat v každém věku, a tak zde máme i pestrý výběr pobytů pro seniory, které kombinují aktivní odpočinek s pořádnou dávkou zasloužené relaxace.