Víkendové pobyty pro dva

Ve dvou se to lépe táhne, a tak i dovolenou si nejlépe užijete s parťákem či parťačkou! Sdílené zážitky se totiž počítají dvojnásob. Vydejte se na romantický pobyt s partnerem, za vínem s kamarádem či kamarádkou nebo si užijte nezapomenutelný wellness pobyt s mámou či tátou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Ve dvou se to lépe táhne! Během víkendu se svou polovičkou, kamarádem či jiným spolucestovatelem toho stihnete opravdu hodně. Na společně strávený čas, zábavu a zážitky budete ještě dlouho vzpomínat!

Kam na víkendový pobyt ve dvou?

Víkend je ideální příležitostí, jak uniknout z kolotoče všedních dní a udělat si čas na ty, na kterých vám záleží. Ať už se chystáte na víkendovou romantiku nebo si chcete užít dámskou či pánskou jízdu s přáteli, určitě oceníte, když bude součástí hotelu wellness. Cestovatelské zážitky je možné sbírat v každém věku, a tak zde máme i pestrý výběr pobytů pro seniory, které kombinují aktivní odpočinek s pořádnou dávkou zasloužené relaxace.