Víkendové last minute pobyty

Přepadla vás touha se o víkendu podívat někam, kde jste ještě nebyli, ale nemáte nic zařízeného? Žádný problém! Vyberte si víkendový pobyt last minute. Pak už stačí jen zabalit kufr a vypravit se uspokojit své cestovatelské vášně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Jak nejlépe strávit víkend? No přece cestováním! Vydejte se na svá oblíbená místa, nebo objevte nové lokality, kam se budete rádi vracet. Výhodou krátkých pobytů je, že je můžete plánovat a zařizovat klidně až na poslední chvíli. Nabízíme víkendové pobyty last minute za ty nejvýhodnější ceny. S troškou štěstí zde najdete i hotely, které jinak bývají hodně vytížené a pobyty v nich je třeba rezervovat s velkým předstihem. Vybírejte z ubytování, která mají ještě volné kapacity a na víkend last minute můžete vyrazit klidně už zítra! Zlákají vás lázně nebo dokonce víkendový pobyt u moře?