Víkendové last minute pobyty

Přepadla vás touha se o víkendu podívat někam, kde jste ještě nebyli, ale nemáte nic zařízeného? Žádný problém! Vyberte si víkendový pobyt last minute. Pak už stačí jen zabalit kufr a vypravit se uspokojit své cestovatelské vášně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Jak nejlépe strávit víkend? No přece cestováním! Vydejte se na svá oblíbená místa, nebo objevte nové lokality, kam se budete rádi vracet. Výhodou krátkých pobytů je, že je můžete plánovat a zařizovat klidně až na poslední chvíli. Nabízíme víkendové pobyty last minute za ty nejvýhodnější ceny. S troškou štěstí zde najdete i hotely, které jinak bývají hodně vytížené a pobyty v nich je třeba rezervovat s velkým předstihem. Vybírejte z ubytování, která mají ještě volné kapacity a na víkend last minute můžete vyrazit klidně už zítra! Zlákají vás lázně nebo dokonce víkendový pobyt u moře?