Víkendové last minute pobyty

Přepadla vás touha se o víkendu podívat někam, kde jste ještě nebyli, ale nemáte nic zařízeného? Žádný problém! Vyberte si víkendový pobyt last minute. Pak už stačí jen zabalit kufr a vypravit se uspokojit své cestovatelské vášně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Při příjezdu nás hned pohltila skvělá domácká atmosféra, která je přítomná jak mezi personálem, tak v celém hotelu. Tady se snad ani nejde vztekat. Apartmán byl prostorný a čistý, po všech procedurách jsme na zdravotních matracích spali jako Budulínci. :). Prosklená terasa, kde se podávalo jídlo, nabízela krásný výhled na rybníky a okolní louky. Pokud sem zavítáte s dětmi, určitě doporučuji poptat možnost ubytování v Jesenických houbičkách. Kdo by nechtěl zkusit bydlet jako Šmoulinka nebo Taťka Šmoula?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodní tým


Jak nejlépe strávit víkend? No přece cestováním! Vydejte se na svá oblíbená místa, nebo objevte nové lokality, kam se budete rádi vracet. Výhodou krátkých pobytů je, že je můžete plánovat a zařizovat klidně až na poslední chvíli. Nabízíme víkendové pobyty last minute za ty nejvýhodnější ceny. S troškou štěstí zde najdete i hotely, které jinak bývají hodně vytížené a pobyty v nich je třeba rezervovat s velkým předstihem. Vybírejte z ubytování, která mají ještě volné kapacity a na víkend last minute můžete vyrazit klidně už zítra! Zlákají vás lázně nebo dokonce víkendový pobyt u moře?