Víkendové pobyty u moře

Nechcete čerpat dlouhou dovolenou, ale moře a pláže už vám tolik chybí? Vypravte se načerpat vitamín D na víkendový pobyt k moři a uvidíte, že teplé klima a příjemná atmosféra vás nabijí energií i za tak krátkou dobu.

Načítám nabídky...


Milujete moře a už se nemůžete dočkat, až si na dovolené zase zaskotačíte ve vlnách a po večeři se vypravíte na procházku po pobřežní promenádě? Dobrá zpráva je, že na to nemusíte čekat celý rok! Zajeďte si k moři na víkend a načerpejte jeho energii!

Kam na víkend k moři?

Největší oblibě se u českých turistů dlouhodobě těší Jadran a není se čemu divit. Průzračně čisté moře, malebné borovicové háje, pohodová balkánská atmosféra a pohostinnost místních dělají z Chorvatska jednoduše dokonalou dovolenkovou destinaci. Regiony na severu země jako Istrie či Kvarnerský záliv navíc leží jen pár hodin cesty od hranic s Českem, a tak jsou ideální pro kratší pobyty.

Přemyšleli jsme už někdy, že byste se na dovolenou k moři vydali přesně opačným směrem – tedy na sever? Pokud ne, tak je to opravdová škoda, protože na pobřeží Baltského moře v Polsku na vás čekají dlouhé písečné pláže, vysoký standard služeb a spousta zajímavých míst k objevování. Další výhodou dovolené u moře v Polsku je, že teploty se zde během léta šplhají maximálně ke 30 °C, a tak zde může být mnohem příjemněji než na vyhřátém jihu Evropy.