Víkendové pobyty u moře

Nechcete čerpat dlouhou dovolenou, ale moře a pláže už vám tolik chybí? Vypravte se načerpat vitamín D na víkendový pobyt k moři a uvidíte, že teplé klima a příjemná atmosféra vás nabijí energií i za tak krátkou dobu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Milujete moře a už se nemůžete dočkat, až si na dovolené zase zaskotačíte ve vlnách a po večeři se vypravíte na procházku po pobřežní promenádě? Dobrá zpráva je, že na to nemusíte čekat celý rok! Zajeďte si k moři na víkend a načerpejte jeho energii!

Kam na víkend k moři?

Největší oblibě se u českých turistů dlouhodobě těší Jadran a není se čemu divit. Průzračně čisté moře, malebné borovicové háje, pohodová balkánská atmosféra a pohostinnost místních dělají z Chorvatska jednoduše dokonalou dovolenkovou destinaci. Regiony na severu země jako Istrie či Kvarnerský záliv navíc leží jen pár hodin cesty od hranic s Českem, a tak jsou ideální pro kratší pobyty.

Přemyšleli jsme už někdy, že byste se na dovolenou k moři vydali přesně opačným směrem – tedy na sever? Pokud ne, tak je to opravdová škoda, protože na pobřeží Baltského moře v Polsku na vás čekají dlouhé písečné pláže, vysoký standard služeb a spousta zajímavých míst k objevování. Další výhodou dovolené u moře v Polsku je, že teploty se zde během léta šplhají maximálně ke 30 °C, a tak zde může být mnohem příjemněji než na vyhřátém jihu Evropy.