Last minute lázeňské pobyty

Dovolená v lázních je tím nejlepším, co můžete pro své zdraví udělat. Kapacity hotelů v oblíbených lázeňských městech jsou sice omezené, ale i tak pro vás máme spoustu atraktivních nabídek na last minute pobyty v lázních. Už na nic nečekejte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslední chvíli!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační a také velmi romantickou atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste, určitě nebudete litovat. A dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu v Krasicki Resort Hotelu & Spa *** jsme úplně zapomněli na starosti všedních dnů. Menší plocha pokoje, byla bohatě vyvážena prostorným balkonem s výhledem do přírody. Wellness bylo sice menší, ale i tak jsme si v něm parádně odpočinuli. Všude v hotelu bylo perfektně čisto a nejvíc mě nadchla pestrá polopenze. Všechny pokrmy byly čerstvé, velmi chutné a výběr byl opravdu bohatý. Doporučuji vyrazit za krásnými výhledy na některé z rozhleden, kterých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora


Odměňte se za náročné období v práci zaslouženým odpočinkem v lázních. Procházky po kolonádách, hýčkání při masážích a procedurách, relax ve wellness a spousta vynikajícího jídla je přesně to, co teď potřebujete. Přesvědčte se sami, že i dovolená zařízená na poslední chvíli může být naprosto dokonalá. Stačí jen vybrat lázeňský pobyt last minute a vyrazit můžete klidně už zítra!

Kam na last minute dovolenou v lázních?

České lázně se obecně vyznačují vysokou kvalitou nabízených služeb, množstvím zeleně a parků i krásnou okolní přírodou. Pro kombinaci špičkových lázeňských procedur, pestrých možností volnočasového vyžití a unikátní architektury získala hned tři česká lázeňská města titul světového dědictví UNESCO. Pokud se tedy vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varů nebo Mariánských Lázní, máte jistotu, že o vás bude postaráno jako v bavlnce.