Last minute lázeňské pobyty

Dovolená v lázních je tím nejlepším, co můžete pro své zdraví udělat. Kapacity hotelů v oblíbených lázeňských městech jsou sice omezené, ale i tak pro vás máme spoustu atraktivních nabídek na last minute pobyty v lázních. Už na nic nečekejte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslední chvíli!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Odměňte se za náročné období v práci zaslouženým odpočinkem v lázních. Procházky po kolonádách, hýčkání při masážích a procedurách, relax ve wellness a spousta vynikajícího jídla je přesně to, co teď potřebujete. Přesvědčte se sami, že i dovolená zařízená na poslední chvíli může být naprosto dokonalá. Stačí jen vybrat lázeňský pobyt last minute a vyrazit můžete klidně už zítra!

Kam na last minute dovolenou v lázních?

České lázně se obecně vyznačují vysokou kvalitou nabízených služeb, množstvím zeleně a parků i krásnou okolní přírodou. Pro kombinaci špičkových lázeňských procedur, pestrých možností volnočasového vyžití a unikátní architektury získala hned tři česká lázeňská města titul světového dědictví UNESCO. Pokud se tedy vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varů nebo Mariánských Lázní, máte jistotu, že o vás bude postaráno jako v bavlnce.