Dovolená v Saalbach Hinterglemm

Saalbach Hinterglemm je obec v oblasti Pinzgau v rakouské spolkové zemi Salcbursko. Jak už název napovídá, skládá se ze dvou částí – Saalbach je rájem cyklistů, Hinterglemm skvělou destinací pro rodiny či páry a zkrátka pro všechny, kdo si chtějí užít pohodovou dovolenou. V létě zvou rakouské Alpy k túrám, v zimě k parádní lyžovačce v jedné z největších oblastí zimních sportů v zemi. Vyberte si pobyt v Saalbach Hinterglemm a užijte si skvělou dovolenou uprostřed alpské přírody.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Oblíbená zimní destinace Saalbach Hinterglemm leží v regionu Pinzgau, v Salcbursku. Návštěvníkům má však co nabídnou i v létě. Přesvědčte se o tom sami.

Skvělou dovolenou si užijete během celého roku

Saalbach je největším cyklistickým regionem v zemi, nabízí 720kilometrovou síť cyklistických tras, které vám odhalí nádherné přírodní scenérie. Na své si však přijdou také milovníci pěší turistiky. Saalbach Hinterglemm je propleten 400 kilometry dobře značených turistických tras, které vedou po horských hřebenech přes zelené pastviny i k horským jezerům.

Toulky přírodou si užijí rodiny s dětmi. Rakousko je vůči rodinám skutečně vstřícné a na děti myslí i na horách. Nejmenší turisty tak jistě nadchnou nejrůznější tematické a naučné stezky.

Spoustu ubytovacích zařízení poskytuje svým hostům slevovou kartu Joker Card, s níž můžete bezplatně navštívit různé atrakce, zdarma využívat lanovky nebo získat slevy na jízdné.

Saalbach-Hinterglemm je spolu s areály Leogang a Fieberbrunn součástí lyžařského gigantu, který se jmenuje Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Díky tomu patří tato oblast mezi největší lyžařské areály v zemi. Návštěvníkům nabízí přes 250 kilometrů profesionálně upravených sjezdovek. Na své si přijdou rodiny s dětmi, začátečníci i zkušení jezdci. O plynulý provoz se stará 70 lanovek, které vás pohodlně vyvezou ke snowparkům, freeride parkům nebo k sáňkařským drahám. Po sportovním dni, ale i během něj, vás přivítají restaurace, hospůdky nebo après-ski bary.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si aktivity v krásné rakouské přírodě spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.