Dovolená v polských termálních lázních

Z českých termálních lázní jste už většinu navštívili, a tak teď toužíte po netradičním lázeňském zážitku? Pak se vydejte na pobyt v lázních v Polsku. Čekají zde na vás malebné promenády, krásná příroda i špičkové služby. Výhodou navíc je, že polské lázně ještě turisté příliš neobjevili, a tak si odpočinkovou dovolenou užijete v klidu a bez davů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Objevte kouzlo polských lázní. Najdete zde vše, co je na dokonalé odpočinkové dovolené potřeba: pramen s léčivou termální vodou, moderní wellness centra i malebná lázeňská města s udržovanými parky s kolonádami. Dovolená v polských láznich vás zkrátka nezklame!

Kam na lázeňský pobyt v Polsku?

Obrovskou výhodou mnoha polských lázeňských měst je to, že se nacházejí nedaleko hranic s Českem, a tak do nich nemusíte cestovat daleko. Nejblíže to máme do lázní [Kudowa Zdrój](https://travelking.cz/kudowa -zdroj), které leží jen 4 km od českého území a právem patří k nejnavštěvovanějším místům polských Orlických hor. Velké oblibě se dále těší také lázně Lądek-Zdrój a Polanica-Zdró. Ve všech si užijete odpočinek v léčivé vodě, která příznivě působí na srdečně-cévní, oběhovou i trávicí soustavu a vhodná je také na léčbu štítné žlázy.

Kde si ještě užijete nezapomenutelný pobyt v polských lázních? To se dočtete v našem článku Polské lázně: Kam vyrazit za relaxem a procedurami?.