Pobyty v Podhájské s polopenzí

Slovenské termální lázně Podhájska jsou díky unikátnímu složení minerální vody a malebnému prostředí vyhledávaným cílem všech milovníků relaxace. Vydejte se na pobyt v Podhájské s polopenzí a užijte si kromě odpočinku také spoustu dobrého jídla!

Načítám nabídky...


Termální koupaliště Podhájska proslavila především jedinečná slaná voda, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře. Tato silně minerální voda je bohatá na jód a má menší koncentraci solí než mořská voda.

Blahodárné účinky „slovenského Mrtvého moře“ si můžete vyzkoušet na vlastní kůži při návštěvě termálního koupaliště s celkem 10 vnitřními i venkovními bazény. Součástí areálu koupaliště je také moderní wellness centrum Aquamarín s termálními bazény a vitálním světem s nabídkou relaxačních procedur pro uvolnění těla a upevnění zdraví.

Odpočinek v lázních je náročná disciplína, a tak uděláte nejlépe, pokud si vyberete dovolenou v Podhájské s polopenzí. O snídaně i večeře budete mít v hotelu postaráno. Budete mít navíc jistotu, že se vždy před i po relaxaci pořádně posilníte a skvěle si pochutnáte. Pokud se během dovolené chystáte také na výlety, je pro vás právě polopenze tou nejlepší volbou. Ráno a večer doplníte energii a zároveň budete mít na vycházky celý den.