Pobyty v Luhačovicích s polopenzí

K ozdravnému pobytu v Luhačovicích patří kromě inhalace Vincentky a procházek po lázeňské kolonádě také vyvážená strava. Dopřejte si ji přímo ve vašem ubytování a zarezervujte si dovolenou v Luhačovicích s polopenzí.

Načítám nabídky...


Město Luhačovice leží v krásném údolí malé říčky Šťávnice a je obklopeno zalesněnými kopci spadajícími do CHKO Bílé Karpaty. Jde o jedny z mála českých lázní na území Moravy. Za slavnějšími lázeňskými městy na západě ovšem rozhodně ezaostávají. Kromě výborné lázeňské péče a relaxačních procedur si zde užijete také procházky po památkách a kolonádách. Které rozhodně nesmíte vynechat? Čtěte dál!

Na co se můžete těšit během pobytu v Luhačovicích?

Každé ráno začněte vydatnou snídaní, která vám dodá energii na celý den. V rámci polopenze budete mít v hotelu zajištěnou také večeři, takže starosti se stravováním můžete téměř hodit za hlavu. Přes den můžete vyzkoušet některou z mnoha skvělých luhačovických restaurací nebo si dopřejte zákusek v kavárně.

Pokud zatoužíte po návštěvě památek, zamiřte ke kolonádě začínající u Jurkovičova domu a ochutnejte zde pramen Vincentka. U lázeňského domu si prohlédněte Hudební altán a pokud budete mít štěstí, můžete zde narazit na zajímavý koncert. Podél staveb nesoucích typický rukopis architekta Dušana Jurkoviče přejděte k luhačovickému zámku s nádherným parkem. A to jsme vyjmenovali jen část z fascinujících místních památek!

Milovníkům odpočinku doporučujeme pobyt s wellness, v jehož rámci si budete užívat odpočinek v relaxačním bazénu, ve vířivce či v sauně – a to i zcela bez omezení.