Pobyty v Luhačovicích pro dva

Luhačovice jsou nejoblíbenější lázně na Moravě a není se čemu divit. Vydejte se na dovolenou v Luhačovicích pro dva a užijte si společně léčivé minerální prameny, čerstvý vzduch i unikátní stavby Dušana Jurkoviče.

Načítám nabídky...


Vybíráte dovolenou v lázních, ale do slavného západočeského lázeňského trojúhelníku to máte trošku z ruky? To vůbec nevadí, protože moravské Luhačovice s více než 300 let dlouhou lázeňskou tradicí mají svým návštěvníkům opravdu co nabídnout. Vydejte se na pobyt v Luhačovicích pro dva a přesvědčte se, že se jedná o perfektní místo k celoroční relaxaci i aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití. Luhačovice vás okouzlí rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení.

Nejznámější luhačovický minerální pramen Vincentka zná snad každý. Kromě něj v tomto nádherném lázeňském městě vyvěrá ještě dalších 17 pramenů ceněných pro své blahodárné účinky na lidské zdraví. Další výhodou Luhačovic je výjimečná čistota vzduchu, díky které je ozdravný efekt skutečně maximální. Luhačovice jsou tak ideálním místem pro pobyt pro seniory, kteří mohou léčebné procedury a odpočinek prokládat procházkami po nádherné kolonádě a malebném středu města se slavnými stavbami architekta Dušana Jurkoviče.

Pokud je hlavním cílem vaší lázeňské dovolené poctivý odpočinek, nemělo by ve vašem pobytovém balíčku chybět wellness. V bazénech s minerální vodou, vířivce či sauně pak budete moci strávit času, kolik jen bude potřeba. Maximální uvolnění těla i duše pak zajistí také špičkové léčebné procedury, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.