Wellness pobyty v Luhačovicích

Nejnavštěvovanější moravské lázně Luhačovice vás uvítají na wellness pobytu, kde si dopřejete zasloužený odpočinek a řadu procedur, jako jsou koupele, masáže či inhalace Vincentkou. Navštívit můžete i městskou plovárnu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Interiér hotelu je zařízen velmi stylově a s citem pro detail. Stejně krásný byl i náš pokoj, ve kterém nám absolutně nic nechybělo. Z pestrého snídaňového bufetu si vybere každý, na co má chuť. Hotel stojí v tiché části Luhačovic, odkud se lze do centra snadno dostat pěšky, autem či autobusem. Díky vstupu v rámci balíčku jsme navštívily Městskou plovárnu a poznaly jsme také mnohé architektonické skvosty a významné prameny na lázeňské promenádě. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Luhačovice mnozí považují za jedno z nejkrásnějších míst na Moravě a není se čemu divit. Toto lázeňské město se nachází v údolí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a skrývá v sobě mnoho architektonických skvostů i možností relaxace. Kromě odpočinku v lázních se zde můžete oddat také nerušenému odpočinku ve wellness přímo v ubytování.

Co podniknout během pobytu v lázeňských Luhačovicích?

Při procházce rozsáhlým lázeňským parkem s pramenem Aloiska nasajete tu pravou relaxační atmosféru. Přirozeným centrem lázeňského života je luhačovická kolonáda, která uplynulých letech prošla nákladnou rekonstrukcí. Při objevování krás Luhačovic vás zajisté zaujmou překrásné vily ve stylu lidové secese navržené architektem Dušanem Jurkovičem. Za návštěvu stojí také zámek Luhačovice nebo přehrada, která je jako stvořená k odpočinku s nádherným výhledem.

Za relaxem v léčivé termální vodě se vypravte do lázní nebo do Městské plovárny Luhačovice. Odpočinek si ovšem můžete vychutnat také přímo ve vašem ubytování. Mnoho zdejších hotelů a penzionů disponuje vlastním wellness centrem s vířivkou anebo saunou, v některých si budete moci dopřát také masáž nebo relaxační procedury.