Pobyty v lázních v Dunajské Stredě

Zažijte perfektní dovolenou plnou odpočinku v bazénech s léčivou termální vodou. Ty na vás čekají ve známém Thermalparku v Dunajské Stredě. Vydejte se na lázeňský pobyt v Dunajské Stredě a přesvědčte se sami, proč se právě sem zákazníci Travelkingu tak často a rádi vracejí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Dunajská Streda je jedno z center vodní zábavy i relaxace na jižním Slovensku. Nachází se zde totiž velmi oblíbený Thermalpark, který milují jak senioři toužící po lázeňském odpočinku, tak i rodiny s dětmi. Samotné městečko vás okouzlí i spoustou dalších zajímavostí.

Slunce, termální voda a rychlé motorky – v Dunajské Stredě najdete vše

Termální lázně jsou ideálním místem, kde strávit letní dovolenouna Slovensku. V Dunajské Stredě na jihu země si užijete dokonalý ozdravný pobyt i spoustu zábavy. O to všechno se postará vyhlášený Thermalpark s 10 vnitřními i venkovními bazény s termální vodou, která příznivě působí na zdraví pohybového ústrojí. Naplno se zde můžete oddat relaxaci v léčivé vodě, v saunovém světě nebo při mnoha procedurách. Děti se zase vydovádí na 7 tobogánech a dalších atrakcích a potěší je také pestrý program s animátory. Příjemným bonusem je, že se domů vrátíte nejen s omlazeným tělem a myslí, ale také se zdravě bronzovou pokožkou. Právě v Dunajské Stredě totiž svítí sluníčko v rámci Slovenska nejvíc hodin ročně.

Odpočinek v termálech ale není to jediné, co se dá v Dunajské Stredě podniknout. Městečko je totiž plné kulturních i historických památek různého druhu. Za návštěvu zde stojí Žitnoostrovské muzeum v budově Žlutého zámečku nebo Galerie současných maďarských umělců s parkem soch. Děti i rodiče nadchne návštěva Malkia parku, kde našla svůj nový domov opuštěná exotická zvířata. Fanouškům rychlých strojů zase doporučujeme jízdu na profesionálním okruhu na Slovakia Ringu.