Pobyty na Vysočině s dětmi

Kopcovitá Vysočina ležící v samém srdci Česka láká své návštěvníky na krásnou přírodu i historické památky včetně tří měst na seznamu UNESCO. Vydejte se dovolenou na Vysočině s dětmi a objevte krásy tohoto výjimečného regionu společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Vysočina se rozprostírá na zvlněných hřbetech Českomoravské vrchoviny v samém srdci České republiky. Okouzlí vás svým přírodním bohatstvím, čistým životním prostředím i množstvím historických památek. Na Vysočině dokonce najdete hned tři lokality zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO: poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, nádherné město Telč s náměstím lemovaným renesančními domy a Třebíč s židovskou čtvrtí a bazilikou sv. Prokopa. Vysočina je zároveň plná míst a atrakcí, která se budou líbit malým i velkým návštěvníkům. Vydejte se na dovolenou na Vysočině s dětmi a užijte si krásnou rodinnou dovolenou.

Kam na dovolenou na Vysočině s dětmi?

V řadě hotelů malé hosty nejenže ochotně ubytují a mají pro ně to nejlepší zázemí, ale dokonce poskytují také pobyty s dítětem zdarma. Ušetřené peníze se vám určitě budou hodit na nějaké to zpestření dovolené.

Ať už se vypravíte do některého z nádherných měst na Vysočině, nebo dáte přednost přírodě, doporučujeme vybírat mezi pobyty s polopenzí. Odpadnou vám tak starosti se zajišťováním snídaní a večeří, a vy tak budete moci dětem krásy Vysočiny ukazovat celý den!