Pobyty na Vysočině s dětmi

Kopcovitá Vysočina ležící v samém srdci Česka láká své návštěvníky na krásnou přírodu i historické památky včetně tří měst na seznamu UNESCO. Vydejte se dovolenou na Vysočině s dětmi a objevte krásy tohoto výjimečného regionu společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Penzion nás okouzlil už při příjezdu. Po vstupu nás uvítal milý personál a překvapily nás luxusní interiéry. Pokoj včetně koupelny byl prostorný, postel pohodlná a spalo se nám na ní výborně. Vypíchnout musím určitě také chutné snídaně a wellness, které bylo kouzelné, a díky vířivce a sauně se člověk nenudil, i když zrovna pršelo. Na výlet jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou na Zelenou horu, kde je kostel Sv. Jana Nepomuckého. Určitě se sem ještě vrátíme, abychom mohli okolí více prozkoumat za lepšího počasí. Možností výletů je tu totiž nespočet.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Vysočina se rozprostírá na zvlněných hřbetech Českomoravské vrchoviny v samém srdci České republiky. Okouzlí vás svým přírodním bohatstvím, čistým životním prostředím i množstvím historických památek. Na Vysočině dokonce najdete hned tři lokality zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO: poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, nádherné město Telč s náměstím lemovaným renesančními domy a Třebíč s židovskou čtvrtí a bazilikou sv. Prokopa. Vysočina je zároveň plná míst a atrakcí, která se budou líbit malým i velkým návštěvníkům. Vydejte se na dovolenou na Vysočině s dětmi a užijte si krásnou rodinnou dovolenou.

Kam na dovolenou na Vysočině s dětmi?

V řadě hotelů malé hosty nejenže ochotně ubytují a mají pro ně to nejlepší zázemí, ale dokonce poskytují také pobyty s dítětem zdarma. Ušetřené peníze se vám určitě budou hodit na nějaké to zpestření dovolené.

Ať už se vypravíte do některého z nádherných měst na Vysočině, nebo dáte přednost přírodě, doporučujeme vybírat mezi pobyty s polopenzí. Odpadnou vám tak starosti se zajišťováním snídaní a večeří, a vy tak budete moci dětem krásy Vysočiny ukazovat celý den!