Dovolená v městečku Mayrhofen

Lyžování během celého roku, vzrušující výlety do alpské přírody a pořádná relaxace pro tělo i duši. To vše si můžete užít během dovolené v městečku Mayrhofen, které se nachází v malebném Zillertalském údolí. V Mayrhofenu se bude líbit rodinám s dětmi, párům a hlavně milovníkům outdoorových aktivit. Tak co, který pobyt si vyberete?

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Není divu, že je Tyrolsko oblíbeným cílem mnoha cestovatelů. Pyšní se majestátními Alpami, ledovci a malebnými údolími. Jedním z nich je Zillertalské údolí, ve kterém se nachází krásné městečko Mayrhofen. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních přírodních krás i báječnou destinací, v níž si během celého roku užijete spoustu zábavy.

Atrakce v Mayrhofen a okolí

V létě si můžete užívat pěší turistiku na více než 200 kilometrech značených tras. Krásně upravené stezky vás provedou těmi nejhezčími místy v okolí, jako je přírodní park Zillertalské Alpy. Pokud vás láká poněkud adrenalinovější dovolená, vydejte se do ferratového parku ležícího hned u městečka. Nachází se zde 4 trasy, z nichž některé jsou vhodné pro začátečníky a jiné pro zkušené ferratisty. Ta nejlehčí ferrata s názvem Klettersteig und Hochseilgarten je dokonce vhodná i pro děti. Cestou narazíte na různé atrakce – dřevěný tunel, lanový žebřík, překážky z pneumatik nebo závěsný dřevěný chodník.

Horké dny pak přímo vybízí ke canyoningu nebo raftingu na řece Ziller. Oblíbenou atrakcí je rovněž ledovec Hintertux, jediný v zemi, na kterém si zalyžujete i v parném létě. Ledovec však nabízí mnohem víc než zábavu na svahu, v jeho útrobách se skrývá přírodní ledový palác Natur Eis Palast. Chcete-li si užít trochu klidu, zamiřte na horu Penken, na kterou vás vyveze gondola Penkenbahn, potkáte tu jen pár lidí, krávy a paraglidisty a za hezkého počasí se budete kochat výhledem na Tuxuské Alpy.

Mezi Mayrhofenem, Finkenbergem a Lanersbachem se rozprostírají vzájemně propojené sjezdovky, jež jsou součástí Ski Zillertal 3000 a tvoří lyžařské centrum celého Zillertalského údolí. Moderní zázemí a sjezdovky nejrůznějších obtížností se postarají o to, aby si každý užil zimu na maximum.

Milovníci adrenalinu si mohou sjet Harakiri, nejprudší sjezdovku v Rakousku. Snowboardisté a freerideři si přijdou na své v parku Vans Peken Park. Rodiny s dětmi na hoře Ahron. O další zábavu se postarají zimní turistické trasy, sáňkařské dráhy nebo běžkařské stopy.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.