Dovolená v rakouských horách

Věděli jste, že je Rakousko země neomezených možností? Dovolenou si zde užijete v každém ročním období! V létě se můžete těšit na turistiku a cyklistu po horách, v zimě zase oceníte nespočet horských sjezdovek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Náš pobyt v Penzionu SUN jsme si s rodinou náramně užili. Městečko Gaming se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a místo je skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí. Penzion jsme navštívili uprostřed léta, a tak jsme hned vyrazili na místní koupaliště, které nabízí množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Výhodou tohoto rodinného penzionu jsou jeho čeští majitelé. Paní majitelka nám vyšla vstříc s našimi požadavky a představila nám všechny možnosti, které jejich ubytování nabízí. Plusem je také relativně dobrá dostupnost z ČR (od nás z jihu Moravy do tří hodin autem).”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Dovolená v Rakousku je neopakovatelným zážitkem za každých okolností. Ať už se sem vydáte ve dvojici, anebo s celou rodinou, nebudete se nudit ani minutu.

Co všechno si užijete při pobytu v rakouských horách?

Na letní dovolené vás nadchnou udržované cyklotrasy a turistické stezky s množstvím odpočívadel a informačních tabulí, které vás provedou přes hory i soutěsky a ukáží vám fantastické výhledy na Korutany i Vysoké Taury. Skvělou volbou je také dovolená v Rakousku u jezera, které vám vytvoří překrásnou scenérii během turistiky. V některých horských jezerech je možné se i koupat, a tak budete mít postaráno o letní osvěžení.

Zima patří v Rakousku zimním sportům. Nenechte si ani vy ujít lyžovačku v těch nejlepších lyžařských střediscích světa a vyrazte na lyžařský pobyt. V oblasti Alp a v okolí městečka Tauplitz vás čekají kilometry modrých a červených sjezdovek vhodných pro rodiny s dětmi i pro začátečníky, tak i černé sjezdovky určené jen pro skutečně ostřílené lyžaře. K tomu patří špičkové vleky a lanovky, výborné restaurace i bujarý noční život v horských městech. Lyžování v Rakousku se jednoduše nic nevyrovná.

Jaké poklady v podobě hor vás čekají v Rakousku? Přečtěte si o těch nejzajímavějších vrcholech s tipy na výlety v našem článku.