Dovolená v rakouských horách

Věděli jste, že je Rakousko země neomezených možností? Dovolenou si zde užijete v každém ročním období! V létě se můžete těšit na turistiku a cyklistu po horách, v zimě zase oceníte nespočet horských sjezdovek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Payerbacherhof jsme byli spokojeni. Pokoj byl prostorný, útulně zařízený a potěšil mě v něm koutek s varnou konvicí, kde byla k dispozici káva, čaj a horká čokoláda. Hotel má velmi krásnou zahradu, kde se můžete procházet nebo si tu jen tak posedět a načerpat energii. Wellness centrum je menší, ale zato nové. Ve vířivce a sauně jsme si skvěle zarelaxovali po náročné túře. Městečko i samotné okolí je velmi krásné a není zde nouze o výlety jak pro páry, tak rodiny s dětmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Dovolená v Rakousku je neopakovatelným zážitkem za každých okolností. Ať už se sem vydáte ve dvojici, anebo s celou rodinou, nebudete se nudit ani minutu.

Co všechno si užijete při pobytu v rakouských horách?

Na letní dovolené vás nadchnou udržované cyklotrasy a turistické stezky s množstvím odpočívadel a informačních tabulí, které vás provedou přes hory i soutěsky a ukáží vám fantastické výhledy na Korutany i Vysoké Taury. Skvělou volbou je také dovolená v Rakousku u jezera, které vám vytvoří překrásnou scenérii během turistiky. V některých horských jezerech je možné se i koupat, a tak budete mít postaráno o letní osvěžení.

Zima patří v Rakousku zimním sportům. Nenechte si ani vy ujít lyžovačku v těch nejlepších lyžařských střediscích světa a vyrazte na lyžařský pobyt. V oblasti Alp a v okolí městečka Tauplitz vás čekají kilometry modrých a červených sjezdovek vhodných pro rodiny s dětmi i pro začátečníky, tak i černé sjezdovky určené jen pro skutečně ostřílené lyžaře. K tomu patří špičkové vleky a lanovky, výborné restaurace i bujarý noční život v horských městech. Lyžování v Rakousku se jednoduše nic nevyrovná.

Jaké poklady v podobě hor vás čekají v Rakousku? Přečtěte si o těch nejzajímavějších vrcholech s tipy na výlety v našem článku.