Lázeňské pobyty pro seniory

Pobyt v lázních pro seniory, to je nejen pěkné ubytování přímo v lázeňském městě, ale také výtečná strava, lázeňské či wellness procedury nebo vstupenka do blízkých lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Užívejte si čas v důchodu naplno! Ať už plánujete vlastní dovolenou za posílením zdraví, anebo chcete udělat radost svým rodičům nebo prarodičům, pobyt v lázních je vždy dobrý nápad. Speciální pobyty určené přímo pro seniory navíc zajišťují pohodlí nedaleko lázní, zdravou stravu splňující i přísné požadavky a ozdravné procedury.

Jak vybrat ten nejlepší lázeňský pobyt pro seniory?

Při cestě do lázní se každý nejvíc těší na relax v termálních bazénech, anebo na procedury. Pokud chcete k obojímu co nejblíže, zvažte ubytování v hotelu, který je přímo propojený s lázněmi. Jen pár kroků od perfektního relaxu budete, když se ubytujete v hotelu nebo penzionu s vlastním wellness centrem.

Procházky lázeňským parkem nebo posezení na terase kavárny vám může zpříjemnit i váš pejsek. Nenechávejte ho během vaší dovolené doma a vezměte psa na pobyt do lázní sebou - mnohé lázeňské hotely čtyřnohé mazlíčky svých hostů rádi přivítají.

Kam za nejlepším lázeňským pobytem pro seniory?

Pokud vás neláká dlouhé cestování, vydejte se do lázní v Česku, kam se pohodlně dostanete i hromadnou dopravou. Zlákat vás může odpočinek ve znamenitých lázních v Karlových Varech, anebo v Mariánských Lázních.

Dokonalý relax vás čeká také za hranicemi - například na Slovensku v lázních v Trenčianských Teplicích nebo v Dudincích, anebo v Maďarsku, kde můžete relaxovat v lázních přímo v Budapešti a zároveň si užívat poznávání památek.