Lázeňské pobyty pro seniory

Pobyt v lázních pro seniory, to je nejen pěkné ubytování přímo v lázeňském městě, ale také výtečná strava, lázeňské či wellness procedury nebo vstupenka do blízkých lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Užívejte si čas v důchodu naplno! Ať už plánujete vlastní dovolenou za posílením zdraví, anebo chcete udělat radost svým rodičům nebo prarodičům, pobyt v lázních je vždy dobrý nápad. Speciální pobyty určené přímo pro seniory navíc zajišťují pohodlí nedaleko lázní, zdravou stravu splňující i přísné požadavky a ozdravné procedury.

Jak vybrat ten nejlepší lázeňský pobyt pro seniory?

Při cestě do lázní se každý nejvíc těší na relax v termálních bazénech, anebo na procedury. Pokud chcete k obojímu co nejblíže, zvažte ubytování v hotelu, který je přímo propojený s lázněmi. Jen pár kroků od perfektního relaxu budete, když se ubytujete v hotelu nebo penzionu s vlastním wellness centrem.

Procházky lázeňským parkem nebo posezení na terase kavárny vám může zpříjemnit i váš pejsek. Nenechávejte ho během vaší dovolené doma a vezměte psa na pobyt do lázní sebou - mnohé lázeňské hotely čtyřnohé mazlíčky svých hostů rádi přivítají.

Kam za nejlepším lázeňským pobytem pro seniory?

Pokud vás neláká dlouhé cestování, vydejte se do lázní v Česku, kam se pohodlně dostanete i hromadnou dopravou. Zlákat vás může odpočinek ve znamenitých lázních v Karlových Varech, anebo v Mariánských Lázních.

Dokonalý relax vás čeká také za hranicemi - například na Slovensku v lázních v Trenčianských Teplicích nebo v Dudincích, anebo v Maďarsku, kde můžete relaxovat v lázních přímo v Budapešti a zároveň si užívat poznávání památek.