Lázeňské pobyty pro seniory

Pobyt v lázních pro seniory, to je nejen pěkné ubytování přímo v lázeňském městě, ale také výtečná strava, lázeňské či wellness procedury nebo vstupenka do blízkých lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Užívejte si čas v důchodu naplno! Ať už plánujete vlastní dovolenou za posílením zdraví, anebo chcete udělat radost svým rodičům nebo prarodičům, pobyt v lázních je vždy dobrý nápad. Speciální pobyty určené přímo pro seniory navíc zajišťují pohodlí nedaleko lázní, zdravou stravu splňující i přísné požadavky a ozdravné procedury.

Jak vybrat ten nejlepší lázeňský pobyt pro seniory?

Při cestě do lázní se každý nejvíc těší na relax v termálních bazénech, anebo na procedury. Pokud chcete k obojímu co nejblíže, zvažte ubytování v hotelu, který je přímo propojený s lázněmi. Jen pár kroků od perfektního relaxu budete, když se ubytujete v hotelu nebo penzionu s vlastním wellness centrem.

Procházky lázeňským parkem nebo posezení na terase kavárny vám může zpříjemnit i váš pejsek. Nenechávejte ho během vaší dovolené doma a vezměte psa na pobyt do lázní sebou - mnohé lázeňské hotely čtyřnohé mazlíčky svých hostů rádi přivítají.

Kam za nejlepším lázeňským pobytem pro seniory?

Pokud vás neláká dlouhé cestování, vydejte se do lázní v Česku, kam se pohodlně dostanete i hromadnou dopravou. Zlákat vás může odpočinek ve znamenitých lázních v Karlových Varech, anebo v Mariánských Lázních.

Dokonalý relax vás čeká také za hranicemi - například na Slovensku v lázních v Trenčianských Teplicích nebo v Dudincích, anebo v Maďarsku, kde můžete relaxovat v lázních přímo v Budapešti a zároveň si užívat poznávání památek.