Lázeňské pobyty se psem

Chcete vyrazit do lázní a přemýšlíte, co se psem? Vemte ho na dovolenou s sebou a užijte si pobyt společně. Lázeňské procedury sice asi máš mazlíček nedostane, ale v hotelu o něj bude postaráno.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Neřešte hlídání pro vašeho psa a vezměte ho na relaxační dovolenou v lázních s sebou. Sice si procedury budete užívat bez něj, ale v hotelu bude vašeho čtyřnohého miláčka čekat pohodlný pelíšek a misky na vodu i dobroty. Procházky lázeňskými parky, výstupy na vyhlídky a vysedávání na terasách v restauracích či kavárnách už budete zažívat společně.

Kam se vydat na nezapomenutelný lázeňský pobyt se psem?

Mnohé lázeňské hotely v Česku i na Slovensku vítají své čtyřnohé hosty s otevřenou náručí. Poznejte tak pohostinnost například v Trenčianských Teplicích, Dudincích nebo v Mariánských Lázních a kromě lenošení v termálech se vydejte i na prohlídku přírodních zajímavostí.

Za hranice se pak vydejte do Maďarska za vyhlášenými termály. Vás i vašeho nejlepšího kamaráda z říše zvířat potěší procházky kolem jezer či v udržovaných parcích. V Polsku vás zase kromě lázní nadchne krásná příroda. Na jihu země jsou lázeňská města vsazená mezi hory, na severu pak můžete udělat pejskovi radost procházkou po pláži a osvěžením se v moři.