Lázeňské pobyty se psem

Chcete vyrazit do lázní a přemýšlíte, co se psem? Vemte ho na dovolenou s sebou a užijte si pobyt společně. Lázeňské procedury sice asi máš mazlíček nedostane, ale v hotelu o něj bude postaráno.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Neřešte hlídání pro vašeho psa a vezměte ho na relaxační dovolenou v lázních s sebou. Sice si procedury budete užívat bez něj, ale v hotelu bude vašeho čtyřnohého miláčka čekat pohodlný pelíšek a misky na vodu i dobroty. Procházky lázeňskými parky, výstupy na vyhlídky a vysedávání na terasách v restauracích či kavárnách už budete zažívat společně.

Kam se vydat na nezapomenutelný lázeňský pobyt se psem?

Mnohé lázeňské hotely v Česku i na Slovensku vítají své čtyřnohé hosty s otevřenou náručí. Poznejte tak pohostinnost například v Trenčianských Teplicích, Dudincích nebo v Mariánských Lázních a kromě lenošení v termálech se vydejte i na prohlídku přírodních zajímavostí.

Za hranice se pak vydejte do Maďarska za vyhlášenými termály. Vás i vašeho nejlepšího kamaráda z říše zvířat potěší procházky kolem jezer či v udržovaných parcích. V Polsku vás zase kromě lázní nadchne krásná příroda. Na jihu země jsou lázeňská města vsazená mezi hory, na severu pak můžete udělat pejskovi radost procházkou po pláži a osvěžením se v moři.