Lázeňské pobyty se psem

Chcete vyrazit do lázní a přemýšlíte, co se psem? Vemte ho na dovolenou s sebou a užijte si pobyt společně. Lázeňské procedury sice asi máš mazlíček nedostane, ale v hotelu o něj bude postaráno.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Neřešte hlídání pro vašeho psa a vezměte ho na relaxační dovolenou v lázních s sebou. Sice si procedury budete užívat bez něj, ale v hotelu bude vašeho čtyřnohého miláčka čekat pohodlný pelíšek a misky na vodu i dobroty. Procházky lázeňskými parky, výstupy na vyhlídky a vysedávání na terasách v restauracích či kavárnách už budete zažívat společně.

Kam se vydat na nezapomenutelný lázeňský pobyt se psem?

Mnohé lázeňské hotely v Česku i na Slovensku vítají své čtyřnohé hosty s otevřenou náručí. Poznejte tak pohostinnost například v Trenčianských Teplicích, Dudincích nebo v Mariánských Lázních a kromě lenošení v termálech se vydejte i na prohlídku přírodních zajímavostí.

Za hranice se pak vydejte do Maďarska za vyhlášenými termály. Vás i vašeho nejlepšího kamaráda z říše zvířat potěší procházky kolem jezer či v udržovaných parcích. V Polsku vás zase kromě lázní nadchne krásná příroda. Na jihu země jsou lázeňská města vsazená mezi hory, na severu pak můžete udělat pejskovi radost procházkou po pláži a osvěžením se v moři.