Lázeňské pobyty v Budapešti

Historická Budapešť nenabízí jen památky, ale také krásné termální lázně, kde se můžete uvolnit a relaxovat v horké vodě. Ubytujte se ideálně kousek od lázní nebo získejte vstupenku do lázní v ceně balíčku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


V Maďarsku najdeme desítky termálních lázní. Většinou se ukrývají ve vyhlášených lázeňských městech, ale víte, že i Budapešť je plná parádních lázní? Kromě návštěvy památek si tak můžete během pobytu v maďarské metropoli užít i relaxaci v horké minerální vodě.

Které lázně v Budapešti stojí za návštěvu?

Lázně Gellért se pyšní nádherným secesním interiérem, kde se budete nořit do bazénů s termální vodou v obklopení dekorativních sloupů.

Termální lázně Széchenyi patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Okouzlí vás nejen množstvím bazénů s termální vodou a kvalitou služeb, ale i nádherným prostředím s neobarokní budovou lázní.

Lázně Császár jsou jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku a mají nezaměnitelnou atmosféru. Jejich hlavním lákadlem je osmihranný bazén obklopený dalšími 4 menšími bazény.

Lázně Király - v “královských lázních” si dopřejte odpočinek v typických interiérech v tureckém stylu, kde si užijete tradiční lázeňské procedury a oddych, jak se patří.

Nevynechte ani návštěvu Lázní Rudas, Lukács či Rácz, ve všech si dokonale odpočinete.