Lázeňské pobyty v Budapešti

Historická Budapešť nenabízí jen památky, ale také krásné termální lázně, kde se můžete uvolnit a relaxovat v horké vodě. Ubytujte se ideálně kousek od lázní nebo získejte vstupenku do lázní v ceně balíčku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Aquincum mi jen dokázal, že Budapešť si jde užít i za horšího počasí. Na celodenní obchůzky nás připravila skvělá snídaně, ze které si vybere opravdu každý. Po návratu na nás pak čekaly termální bazény, které nás příjemně prohřály. Pokoj byl velmi luxusní a na postelích se moc dobře spalo. Příjemným překvapením byla také láhev červeného vína, kterou jsme si vychutnaly za výhledu na noční Dunaj. Z okolních výletů rozhodně doporučuji navštívit Markétin ostrov, který se nachází přímo naproti hotelu. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tým


V Maďarsku najdeme desítky termálních lázní. Většinou se ukrývají ve vyhlášených lázeňských městech, ale víte, že i Budapešť je plná parádních lázní? Kromě návštěvy památek si tak můžete během pobytu v maďarské metropoli užít i relaxaci v horké minerální vodě.

Které lázně v Budapešti stojí za návštěvu?

Lázně Gellért se pyšní nádherným secesním interiérem, kde se budete nořit do bazénů s termální vodou v obklopení dekorativních sloupů.

Termální lázně Széchenyi patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Okouzlí vás nejen množstvím bazénů s termální vodou a kvalitou služeb, ale i nádherným prostředím s neobarokní budovou lázní.

Lázně Császár jsou jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku a mají nezaměnitelnou atmosféru. Jejich hlavním lákadlem je osmihranný bazén obklopený dalšími 4 menšími bazény.

Lázně Király - v “královských lázních” si dopřejte odpočinek v typických interiérech v tureckém stylu, kde si užijete tradiční lázeňské procedury a oddych, jak se patří.

Nevynechte ani návštěvu Lázní Rudas, Lukács či Rácz, ve všech si dokonale odpočinete.